Vectra C DTI aracım sabahları geç çalışıyor

mehmetzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar ya bu siteye şikayetlerimi sürekli yazıyorum nıktınmız artık ama bu opelin arızası bitmiyor ki.. 2003 vectra c 2.0 DTI aracım var sabahları geç çalılşıyor ve çalışırken de simsiyah duman atıyor öyle böyle bir duman değil simsiyah. zorla çalışıyor ama ondan sonra motor ısındıktan sonra sorun olmuyor ilk kontakta çalışyor.akü yü yeni değiştirdim krank devir sensörünü değiştirdim bosh marka taktırdım sorun neyden acaba yardımlarınızı acil beklemek zzorundayım mahrumiyet bölgesindeyim.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
mazot filitreni orjinal purflux marka ile değiştirip dene

mehmetzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızdırma bujisi mazot filtresi ve hava filtresi siparişi verdm bakalım inşallah sorun çözülür

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kızdırma Buji Değildir boşa Siperiş Verdin Bence Arızalı Olsa zaten Hata Verir emin Ol Mazot geri Kaçıyor Pompa yani Geçici Çözüm Var Oda Kızdırma Bujisini Kandırmak devre yapıyorlar her kontağı açtığında 5 sn kızdırma bujisi devreye giriyor ve bu şekil uzun süre seni götürür hava soğusa buji devreye girse çalışıyor
boşuna masraf etme bujilere

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Pompa ise çok basitçe fikir yürütebilirsin. Yokuş yukarı bırak aracı zor çalışıyor mu. Sonraki gün düz veya yokuş aşağı bırak. Daha kolay çalışıyorsa pompa olağan şüpheli.