Vectra C direksiyon uyarı ışığı

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,
Aracımda yaklaşık 2 haftadır devir saatinin altında direksiyon uyarı ışığı yanıyor ünlemle ama bazen yanmıyor bazen yanıyor yandığında yol bilgisayarında range kısmında F yazıyor ve hız göstergesi çalışmıyor uyarı gelmediğinde ise hicbir sıkıntı yok aracımın direksiyon kutusunda yağ kaçağı vardı yaptırdım ama sorunum çözülmedi aracın direksiyonla alakalı hicbir problemi yok sorun ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Şunuda belirtmeliyim uyarı ışığı yandığında direksiyonda sertleşme oluyor ve aracı ilk calıştırdıktan cok fazla dönüş almadan düz gittiğimde uzun süre uyarı ışığı yanmıyor

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Şunuda belirtmeliyim uyarı ışığı yandığında direksiyonda sertleşme oluyor ve aracı ilk calıştırdıktan cok fazla dönüş almadan düz gittiğimde uzun süre uyarı ışığı yanmıyor
Direksiyona akü den bir besleme gider o kabloya baksana kopma varmı ve komple elektrik hattını takip et direksiyonun hata kopukluk varmı

girdap

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Soket arızasını anlattın abi. Temassızlık var bir yerde. Akü Kutup Başlarına bak arasına giren gevreyen bir kablo var mı Onun soketi oluyordu.

Bu Video sorununuza çözüm olacaktır.

• Beğen
Tepkiler: Kaan.

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Açıkcasi pek anlamiyorum soket kablo gibi seylerden biraz daha tarif etme sansiniz varmidir

madtiqer13

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Videoya bakıp baktikları yerleri kontrol kalemiyle kontrol ettim elektrik geliyor baska birsey var sanirim

girdap

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
Videoya bakıp baktikları yerleri kontrol kalemiyle kontrol ettim elektrik geliyor baska birsey var sanirim
Hocam Temassızlık olabilir işte. Devre Temizleme Spreyi ile içini dışını kontak kapalıyken (Kapatalı en az 100 saniye geçmesi gerekir.) şöyle bir temizleyebilir misiniz ? Direksiyon Pompasını bir aralar epey araştırmıştım ancak başıma gelmediği için nokta atışı tespit yapamıyorum

• Beğen
Tepkiler: madtiqer13