vectra c dijital klima ünitesi sökümü

bülent06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Bendede kronik arızalardan dijital ünite ayar düğmesinin düzensiz çalışması var.Forumlardan okuduğum kadarıyla kontak spreyi ile düzelme ihtimali varmış.Söküp iyice temizlemek istiyorum.Yalnız ünitenin nasıl söküleceği konusunda yardımlarınıza ihtiyacım var?Deneyimli arkadaşlar nerelerde tırnak vida vb olduğunu bilgilendirirse çok sevinirim.Teşekkürler.

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım biz onu bi defa söktük sprey olayını denedik hatta söken arkadaş mühendis..yani elektronik uzmanı..baktı baktı deneyelim spreyi ama sanmıyorum çözüm olsun dedi.spreyi sıktıktan iki gün sonra yine aynı şey oldu düğme eski haline geldi.bence hiç kurcalama..bak ben o düğmelerle çok uğraştım düğmenin kaderi bu hastalık de geç.teyp deki düğme yapılabiliyor fakat ecc denilen klima düğmesi yapılamıyor ancak değişim mümkün.ben sökmeni tavsiye etmem..

bülent06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İlgilenenlere teşekkür ederim.Dün söktüm.Sağ ve sol yanında sadece iki tırnak tutuyormuş.Bir taraftan tornavida ile kastırınca çıkıverdi.İçerisini açtım.Bolca kontak sprey sıktım.Şuan sorunsuz gibi görünüyor.İlerde ne olur bilemiyorum.Yalnız Ankara Konya sokaktaki elektronikçiler portunu değiştirebileceklerini söylediler.İlerde sorun tekrar oluşursa birde oraya götüreceğim.İyi günler.

karacam001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun sorunu çözersen lütfen buraya yazarmısın yada kocaman bi yeni konu açıp çözümü bizede iletirsen sevinirim.ben nevşehirdeyim bu sıkıntı burda hallolmuyo sizin imkanlarınız daha fazla eğer bulursanız haberdar edin..