Vectra-C`den gelen sesler

abdeg33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaklasik bir aydan beri siddetle rahatsiz oldugum takirti-tikirti problemlerim var. :mad:
1. Aracin (yanlis duymuyorsam) arka sag tekerlerinden hafif kasislerde bile farkli bir takirti sesi geliyor.
2. bir de sag ön kapi ve ön konsulden de sanki bir yerlerde gevseklik varmis gibi sesler geliyor. bu da ic konforu cok etkiliyor. kendimi eski model bir arabada gibi hissediyorum.
sizce problem nerelerden kaynaklanabilir?

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka üst salıncaklar deşicek bilgin olsun 200milyon civarı olması gerek
yanlış hatırlamıyorsam

abdeg33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arka üst salıncaklar deşicek bilgin olsun 200milyon civarı olması gerek
yanlış hatırlamıyorsam
arka üst salincak neresi oluyor? bir de icerideki sesle ilgili yorum?
tesekkürler..

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım sen sesleri tarif et ben sana ne yapıacağını söleyim.ok

ZGE38

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astragsi_vb' Alıntı:
lan böle arabamı uretılır amma cok sorunlu bu opel ya herkez aglıo ne bıcım iş anlamadım vallahi usta gecmıs olsun ya ne dıyelım

valla benim opelim nedense hiç sorun çıkarmıyo? acaba kullanıcıdan mı kaynaklanan hatalar bunlar diye düşünüyorum... benim arabam özel yapım falan değil... ama bende hiç bi sorun çıkmıyo nedense...?

abdeg33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
en iyisi ben ilk firsatta arabadan cikan sesi kaydedeyim, daha rahat tartisiriz. :rolleyes:

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşar bu ses şikayetleri sadecebizim ülkemise özgü bilginiz olsun.türkiye deki opelservisleri garantide parca değişiminde dünya birincisi.,araçta problem yok
sürücü+yol unsurları bizlerdede opel var ama sizlarindediğigib problem çıkarmıyor sizlerde araçları kullnırkenözen gösterirseniz daha iyi oacak kendinize iyi bakın

abdeg33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
spaceghost' Alıntı:
arkadaşar bu ses şikayetleri sadecebizim ülkemise özgü bilginiz olsun.türkiye deki opelservisleri garantide parca değişiminde dünya birincisi.,araçta problem yok
sürücü+yol unsurları bizlerdede opel var ama sizlarindediğigib problem çıkarmıyor sizlerde araçları kullnırkenözen gösterirseniz daha iyi oacak kendinize iyi bakın
walla pek katilamayacagim. arac bir yildir isvicre`de kullaniliyor ve hicbir problem yoktu. bundan bir ay önce Türkiye`ye 1 aylik izine geldim, ne olduysa o zaman oldu. :(

spaceghost

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
san şunu söleyim bu araçlar kapı kulden geçtiktem sonra herşeyi değişiyorbilgin olsun vaktin olursa istanbuldaysan gel üçretsiz tespit yapalım