vectra c comfort klima tus disfonksiyonu

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracimizin klima kontrollerindeki fan kademesini arttirip azaltmaya yarayan sonsuz cevirmeli dugme ile fan seviyesini ayarlamaya calisirken kendi kendine kademesi inip cikiyor yani azaltma yukseltmeyi tam uyduramiyorum ben... bu sonzsuz tusun optik bir sisteme dayali oldugunu dusundugum icin kir pislik falan kaynakli oldugunu zannediyorum... evimizdeki muzik setlerinde falan da olurdu bu sorun... sonuc olarak nedeni bu mudur nasil cozeriz servis... 700 liraya degisimi lazim demis ...buna ince temizlik falan yapilsa cozulur mu acaba... nasil sokulur oraya ulasmak icin bu gogus...

Son düzenleme:

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu sorun bendede var 1 seneden fazla oldu garanti kapsamında değişirlermi acaba??

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aldığımdan beri var, pek takmıyorum hızlı hareket ettirmeye gelmiyor , 0'dan birden 4 oluyor 3 oluyor..
Azaltmaya çalışırkende artıyor bazen ama yavaş hareket ettirince bi sıkıntı yok o yüzden pek uğraşmadım :)

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Elektronikçilerin kullanmış olduğu kontak sprey ile temizlemeyi dene düşündüğün gibi ise kurtarırsın. Belki sökmedende halledebilirsin çünki spreyin ucunda pipetimsi ince uç var onu bir şekilde aradan sokup birkaç kez sıkabilrsen işlem tamamdır.

Son düzenleme:

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw hakkaten bi düğme 700 ytl mi ?

tevhid

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede Ayni Sorun Var...valla Bende Usulden Yavasca Ceviriyorum Ancak O Zaman Istedigin Gibi Ayarlarabiliyorsun...
700 Se Eger Gercekten Bu Servis Ler Sasirmis...

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün tekrar kontrol ettim düğmeyi iyice kötüleşiyo ayarı tutturmak zorlaştı ilk fırsatta servise gidicem garanti bitmeden halledeyim