Vectra C CDR2005

maxidooz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar teybimde 2 sorun var..

1.si cd okuyor çalıyor ama geri vermiyor... kontak sprey ile temizletince düzelmişti ama artık hiç vermiyor dişlisi sıyırmış dediler...

2. ses açma kısma tuşu sapıtıyor... kısarken arttırıyor felan..

Ankarada nerde yaptırabilirim...
veya elektronik bilgim var bunun parçalarını konya sokakta felan bulabilirmiyim...

cevaplarınız için teşekkürler...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ses butonu bozulmustur,,, teybi sokerek uzerindeki orjinal butonu sokup aynisini bulup yerine lehimleme yapabilirsiniz.... cd mekanizmasi icinde teyp acilip bakilmasi lazim parcalari illaki bulunur....

barbarossi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.
cd mekanik geriye vermiyorsa acip bakilmasi gerekir, belki bir sey bloke yapiyordur.

2.
ses butonunu söktükten sonra dikkatli bir sekilde rahatca aciliyor, icindeki kontaklari güzelce temizlendikten sonra yenileniyor.
ben öyle yaptim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.
cd mekanik geriye vermiyorsa acip bakilmasi gerekir, belki bir sey bloke yapiyordur.

2.
ses butonunu söktükten sonra dikkatli bir sekilde rahatca aciliyor, icindeki kontaklari güzelce temizlendikten sonra yenileniyor.
ben öyle yaptim.

Peki klima dugmesinin de icini acip kontaklari temizleyebiliyormuyuz yani o elekronik parca tam olarak dagitip temizleyebilirmiyiz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kontak spreyi asrin icadi heryere skabilirsiniz zarari olmaz yarari olur bazen....

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Peki klima dugmesinin de icini acip kontaklari temizleyebiliyormuyuz yani o elekronik parca tam olarak dagitip temizleyebilirmiyiz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
bununla ilgili forumda bi arkadaş resimlerle uygulamalı anlatıyodu arayıp bulabilirsiniz forumda yapılmasıda cok basit