Vectra c cd çalar

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, bu lanet CD'yi nasıl çıkaracağım. 6 aydır aynı parçaları dinlemekten artık yol hakimiyetimi kaybediyorum 😀😀

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Çek Teybi dışarı , üst kapağı aç al ;)

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cidden bu mu abi ya çözümü :)
İşkence valla resmen. Aux çıkışı da yok. Çakmaklıklarda da çok kötü ses kalitesi. Opelde müzik keyfinin bu kadar işkence olacağını tahmin bile edemezdim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kredi kartı veya nüfus cüzdanı daha sağlam olur tabi:) cd çıkarma tuşuna ara ara basarken kimliği yuvaya sokup cd ile çekmeye çalışın nedense ben en rahat bu şekilde çıkarırdım

Sony Z5 ile gönderildi

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bunun bir tamiri olmalı abi. Neyden kaynaklı acaba. Problemi, hazır sökmüşken kökünden halletsek?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cdr 2005,cd30mp3.cd40 opera(6lı cd)
Son 3 arabam sırayla bu teyplere sahipti 3 teybide söküp dağıtıp topladım temizliğini yağlamasını vs vs hallettim ama ya cd yi yuttu ya cd almakta zorlandı.bence bunun naçizane belli başlı küçük çözümleri var ama kökten çözümü olduğuna inanmıyorum içindeki pahalı parçaları değiştirmeden tabi
Oldukça ince cd kullanın bazı cd ler kalın oluyor nedense sony kullanıyordum ben,orjinal cd kullanın bir de

Sony Z5 ile gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Aux lu kullanacaksın .

ottomanwolf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cdr 2005,cd30mp3.cd40 opera(6lı cd)
Son 3 arabam sırayla bu teyplere sahipti 3 teybide söküp dağıtıp topladım temizliğini yağlamasını vs vs hallettim ama ya cd yi yuttu ya cd almakta zorlandı.bence bunun naçizane belli başlı küçük çözümleri var ama kökten çözümü olduğuna inanmıyorum içindeki pahalı parçaları değiştirmeden tabi
Oldukça ince cd kullanın bazı cd ler kalın oluyor nedense sony kullanıyordum ben,orjinal cd kullanın bir de

Sony Z5 ile gönderildi
Sıkıntı abi ya. Bu şekilde de olması tam bir işkence. Madem sistem böyle, sineye çekmekten başka yapacak bir şey yok