vectra c baskı ACİLLL

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bu saatten sonra kusura baksam ne olurki olan oldu bi kere zaten hem mutlaka ordata bir hatam varki bu sorun oldu yoksa araç canı sıkıldıkça kendini bozacak değil ya :) ilgin için tşk. fiyat konusuna girmeyeceğini belirttiğin için üstelemiyorum ama fikri olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D evet:D:D fiyat konusunda bi fikrim yok... işin içine bilya inş. girmez.. ama şanzımı kontrol etmek için dağıtırlarsa mecbur değişecekler çünkü ses yapma olasılığı olduğundan adam peşin peşin değiştirir ...:D yani dikkat et şanzımanda sorun yoktur bence şanzımandan ses gelmiyorsa sorun olmaz... yağını değiştir bide baskı balata değiştir... he baskı bilyasıysa zaten bakacaklar onada gerekirse değiştirirsin.. ben şanzıman içindeki bilyayalardan bahsediyorsndur diye söyledim...:Dneyse fiyat konusunda bi fikrim yok arkadaşlar muhakkak yardım ederler....

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yokmu başka fikri olan

alexnumber10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değişme zamanı yaklaşan baskı balatalarınız, aracınızı vurdurarak çalıştırdığınız için son nefesini vermiş. Bu zamana kadar hiç değişmemişse bu kilometreye gelmesi bile gayet iyi bence.