Vectra C - - - Astra H

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhaba öncelikle

arabam perte çıktı malum yeni bir araç almam lazım yardımlarınızı bekliyorum....!!!

arkadaşlarım abilerim

çevrenizde temiz astra h weya vectra c tanıdığı olan warsa özelden msj atarsanız çok sewinirim araç sahibi ile irtibata geçmek için maxsimum 25,000 tle lik bir araç alabilirim otomatik olması şart :(:( (annemle beraber kullancaz ) :( :(

foruma açma sebebim internettede araştırdım araştırıyorum ama şöle temiz bir araç göremedim :( :( yardımlarınızı bekliyorum şimdiden sağolun....!!!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitemize baktım ama otomatik astra h weya vectra c göremedim temiz we otomatik bulmak zor olcak gibi :( :(

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra'da otomatik 1.6'da yok. Ona göre araştır, 2.2 dizel yada 1.9 dizel otomatik alıp chiple güzel şeyler yapabilirsin :)

Bende araya bir soru sıkıştırayım; Benzinli yada dizel fark etmez, otomatik viteslerde esp varmı vectralarda comfort olsa bile? şimdiki Astrada olduğu gibi ??

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra'da otomatik 1.6'da yok. Ona göre araştır, 2.2 dizel yada 1.9 dizel otomatik alıp chiple güzel şeyler yapabilirsin :)

Bende araya bir soru sıkıştırayım; Benzinli yada dizel fark etmez, otomatik viteslerde esp varmı vectralarda comfort olsa bile? şimdiki Astrada olduğu gibi ??
Bence vardır :) :D

Otomatik demişsin, manuel deseydin Vectra diyecektim ama otomatik olunca 1.6 alamıyorsun, 1.9 CDTı, 2.0 DTI, 2.2 Elegance gibilerine bakman lazım. O yüzden easytronic sorunsuz bir Astra bulman lazım. Bence Easytronic Astra düşünme, pek methi yok. Civic, Corolla gibilerinede bak.

tyanali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak seninki kayseri işi oldu, sana 5000 harçlık vericem, 2500 neyine yetmez, üzerimde 1000 var, al sana 500 gibi :)
Bende akşam tesadüf sahibindende otomatik dizel vectralara bakındım, comfortlarda esp varsa güzel araçlar var 2.2 ve 1.9 dizellerde.

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar temiz vectra c weya astra h nerden bulabilirim :( :(

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 4 -5 tane ilan buldum sizlerle paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum...!!!

aklıma en uygun gelen ilan bu oldu lpg taktırıp xenon film egzos sistem vs geri kalan parayı böle harcamıyı düşünüyorum....

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/1690415?MarkaModel=2004-OPEL-Astra-Twinport

bunda da büyük ihitmal jant taktıramıycam :( :( bu fiyat olursa

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/1692166?MarkaModel=2004-OPEL-Astra-Twinport

km si az olduğu için yraın sabah ilk bu aracın sahiini arıycam fiyatı aşağı çekemezsem telefonumu satıcam mecburen :( :( bu fiyat olursa

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/1712335?MarkaModel=2007-OPEL-Astra-Enjoy

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi yardım etseniz lütfen 3 arabanında tamponları boyalı :( :(

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilk iki ilan zaten aynı araç değilmi plakalar aynı ikincisinin fiyatı iyi gibi kazasız temiz bi araçsa fena gözükmüyor.