vectra c 2.2 benzinli triger seti

__OnLyMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar daha önce hiç opele binmedim o yüzden parça fiyatlarından falan haberim yok araşatırdım hiç bişeye ulaşamadım vectra c 2.2 benzinli aracımızın triger seti degişecek fiyatı hakkında yardımcı olursanız sevinirim cümleten iyi bayramlar

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Benim de değişim vakti geldi aslında, genel bakım zamanı. Triger çok ihmale gelmez, dikkat etmek lazım

ahmi_63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zincir ise değiştirmeye gerek yok

aliabdullaharslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla vectra c nin trigeri zincir die biliyırum bende kayış değil
sadece gergisini ayarlıyorlar onun değişim falan olmuyo
the İMAM

__OnLyMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla vectra c nin trigeri zincir die biliyırum bende kayış değil
sadece gergisini ayarlıyorlar onun değişim falan olmuyo
the İMAM

dediginiz gibiyse cok masraflı olacagını düşünmüyorum işallahta olmaz ama hala emin olamadım araca biraz borclanınca daha ruhsatı bile cıkaramadık ama korkarak biniyorum araca birisi cıkıp deseki korkma kopmaz içim rahat edicek arac aldık binemiyoruz ne ızdırap :kop:

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Gün itibari ile 60000 km bakımına gittim ve triger ile yüzleştim. Beni de yanıltan ustanın dalgınlıgı olmuş. Benim arabanın 2.2 oldugunu unutup 'triger kayışı vs var hemen degiştiririz' demişti. Gidince 'ben unuttum sana soylemeyi 1.6 sandım, bunlar zincirli' dedi. Evet 2.2 ler kayış degil zincir kullanıyor. Ömür olarak çok daha uzun ve sağlam oluyor ancak değiştirmek gerekirse de iki katına yakın fiyat farkı var kayışa gore ve değişimi biraz zahmetli. Bozulmaya başlarken de ses yapmasıyla kendini belli ediyor cogu zaman.

ogen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazende denge zincirinde bakla kayması olursa titreşim oluyor. O zamanda sökmüşken yenisiyle değiştirmek gerekiyor.