vectra c 2.0t arıyorum...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
vectra c 2.0t arıyorum...

:) gören duyan bilen varsa temiz..

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen gördüm hamza abi, siya renkli 90bin kmde, içi dışı her yanı pırıl pırıldı, fiyatı 33bin di ama satıldı, kaçırdın yani :D

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydi hayırlısı Hamza Abi, vallahi bulursan kendim almış gibi sevineceğim..Çünkü Vectra C nin böyle sahiplere ihtiyacı var ;)

Kontrol Ünitesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sahibinden.com da bulduydum, galeriden olmasına rağmen içine siner cinstendi.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-vectra-gts-3-2-v6-lpg-li-150340056/detay/

Bu arabaya ne diyosunuz? vergi ve yakıt tüketimini sineye çekebilirim :D

Abi bence bu araç sıkıntılıdır..Çünkü park sensörü önde yok...Normalde önde de oluyor...Ama onun dışında fena görünmüyor...

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:58 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:55 ----------

Signumlarla aranız var mı bilmiyorum ama İzmir araçları iyi olur genelde..Serkan Abi de Vectra sını İzmir'den almıştı..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...el-signum-turbo-full-plusfull-145141450/detay

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
2.0 Turbo hayallerimin arabası da :) BMW'ye gönlümü kaptırdım ya :( İzmirin kızlarıda güzel oluyor demekki bu güzellik arabalarada yansımış :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Signumlara irmscher bodykit yapmadan hiç çekilmiyorlar be serdar, GTS kasayı ben sanırım hiç birşeye değişmem. Hamza abi o araba için pek iyi şeyler söylememiştin, alınır mı napılır o? 24 e falan ölücü pazarlığıyla zorlasak? :D