vectra-C 1.9 cdti- passat 1.9 tdi otomatik-toyota corolla 4D-4

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle passat hiç teredüüt etmeden alın derim...süspansiyon olarak konfor olarak c sersinden daha konforlu şahsi fikrim...motor olarakta tanınmış bir motor zaten...adını duyurmuş bir motor...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
toyotanın benzinlisi var bizde. 2004 sol. 2 tane d sınıfı aracın içinde gerçekten hayal kırıklığı donanımı yol tutuşu ve konforu var. 1.9 cdtı vectra c alınabilitesi yüksek bir araç. En azından 2001 passata bineceğime 2004 vectraya binerim gibi bir durum olur. Aynı paraya daha yüksek modelli araç.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende senin gibi düşünüyorum savaş abi tek ikilemde kaldığım nokta şudur ki aşağı yukarı aynı bedelleri ödeyip te bir 2002-2003 passata binmek var birde 2005 2006 vectraya orada bi frenledim savaş abi sonra vectra dediğimiz araç şu an üretim bantlarında olmayan bir seri
Araçların modellerini için ben sizlerden farklı düşünüyorum. Burada gözden kaçan önemli bir nokta var, zira 2002-2003 model araca ödenen para ile 2005-2006 model araca ödenen para aynı ise ortada kalite farkı var demektir ;).

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçların modellerini için ben sizlerden farklı düşünüyorum. Burada gözden kaçan önemli bir nokta var, zira 2002-2003 model araca ödenen para ile 2005-2006 model araca ödenen para aynı ise ortada kalite farkı var demektir ;).

bu doğru bir teşhis olabilir ama wv işiniçindeyse kesinlikle yanlış teoridir. :)
wv çok kaliteli bir marka hiçbir zaman benim gözümde olmamıştır. Hatta türkiye'de f/p denkleminde alınacak araçların içinde bile saymam. Boş donanımlı araçları uçuk fiyatlara satıyorlar. doğal olarak bu fiyatlar 2.elede yansıyor. Sonra diğer rakiplerinin arasında fiyat farkı oluşuyor. Buda kullanıcıya iyi araba imajı vermektedir.
2002 passat 1.8 t var tanıdığımızda. Fırsat buldukça binerim açıkcası malzeme kalitesi yol tutuşunun opelden çok iyi olduğunu düşünmüyorum. Ki 1.9 cdti motor fiat ortak yapımı olduğu için sıkıntıda çıkartmaz...

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin ayırdığınz bütçeden fazla ama gelin passat satayım size...;):)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
O zaman konuya şöyle yanaşayım. İkinci elde maddi bakımdan en az zarar göreceğin, en kolay satabileceğin, ikinci el piyasasında en çok tutulan modeli tercih et derim :).

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkezin Arabası Kendine Güzel Gelmekte Tarafsız Bakan Bir Arkadaş yorum Yapsa Güzel Olur Passat Güzel Bir Araç Onunda bakımlı temiz bulmak lazım oynanmış bakımsız bir passat sizi hayatınızdan eder Bu Opel içinde geçerli fiyat kalite bakımından daha konforlu araç opeldir daha çok donanım daha ucuz Ki Passat ın parçaları daha pahalıdır

ömürlük konusunda bakımları eksiksiz yapılsın her araba uzun yıllar size hizmet eder