vectra-C 1.9 cdti- passat 1.9 tdi otomatik-toyota corolla 4D-4

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
passadın toyoto dan daha konforlu olacağı kesin muayeneye kaç km girdiğini nasıl öğrendiniz
hasan kardeşim 5664 e hasar yazıp plakayı yazıp gönderdikten 3-5 dk sonra hasar bilgileri geldi ondan sonra yine bi 3-5 dk geçti bu sefer tüv verilerine göre şu tarihte şu km muayneye girmiştir diye bilgi geldi.ben ekstra birşey yapmadım.bu aralar araçşarşa ilgilendiğimden her hasar mesajı gönderdiğimde arkasından muayne bilgileri ile ilgili mesaj geliyor

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
İlker boşver passatı toyotayı ben şaka söyledim, al bir tane temizinden 2006 ve üzeri vectra c 1.9 cdti elegance bak keyfine. Opelci adam başka arabaya binse de zevk alamaz.
abi sendeki vectranın 98 i vardı bende allah diyorum başkada birşey diyemiyorum şöyle kabaca hesaplıyorum aldıktan sonra 10 bine yakın para harcadım .en son kaza yaptım bende oda kurtuldu.burda yazdıklarımı toplasam roman olur he birde bi vectra 98 mod şimdiki 2005 ve üzeri ama sütten ağzım yandıya yoğurda pervane tutuyoruz.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi sendeki vectranın 98 i vardı bende allah diyorum başkada birşey diyemiyorum şöyle kabaca hesaplıyorum aldıktan sonra 10 bine yakın para harcadım .en son kaza yaptım bende oda kurtuldu.burda yazdıklarımı toplasam roman olur he birde bi vectra 98 mod şimdiki 2005 ve üzeri ama sütten ağzım yandıya yoğurda pervane tutuyoruz.

İlker arabayı alırken kazanacaksın. İyi baktırmak bakmak lazım, birde bu işler nasip kısmet işi. Benim bu dördüncü vectra;

1) 2001 Vectra B Otomatik 1.8 CD
2) 2003 Vectra C 1.6 Elegance Manuel
3) 2000 Vectra B 2.0 CDX
4) 1996 Vectra B ( Alman yapımı ) 2.0 CD Otomatik

Bunların harici; 1997 Astra f 1.4 manuel,
2005 Astra H 1.6 Elegance manuel ,
2001 Seat Leon 1.6 signo manuel,
2007 Hyundai Accent Era 1.4 manuel,
1997 Hyundai Sonata manuel, arabalarım oldu,

Yani Altısı opel, bunların dördü vectra , ikisi astra. En yaşlısı şimdiki ama otomatik ve konforlu, yolda gittiğini bile anlamıyorsun. Önemli olan aracın bakımlı ve temiz olması.

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
İlker arabayı alırken kazanacaksın. İyi baktırmak bakmak lazım, birde bu işler nasip kısmet işi. Benim bu dördüncü vectra;

1) 2001 Vectra B Otomatik 1.8 CD
2) 2003 Vectra C 1.6 Elegance Manuel
3) 2000 Vectra B 2.0 CDX
4) 1996 Vectra B ( Alman yapımı ) 2.0 CD Otomatik

Bunların harici; 1997 Astra f 1.4 manuel,
2005 Astra H 1.6 Elegance manuel ,
2001 Seat Leon 1.6 signo manuel,
2007 Hyundai Accent Era 1.4 manuel,
1997 Hyundai Sonata manuel, arabalarım oldu,

Yani Altısı opel, bunların dördü vectra , ikisi astra. En yaşlısı şimdiki ama otomatik ve konforlu, yolda gittiğini bile anlamıyorsun. Önemli olan aracın bakımlı ve temiz olması.
vectra c den memnunmuydun peki abi yani almak bi sıkıntı saatmak ayrı sıkıntı opel servisinde yıllarca çalışmış ustam var sakın 2.2 cdtı vectra alıp bu kapıya gelme alabiliyorsan 1.9 alamıyorsan 1.6 benzinli al dedi mesela passat dedim nasıl heralde opelci olduğundan bi dudak buktu ama bilemedim yani

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra c den memnunmuydun peki abi yani almak bi sıkıntı saatmak ayrı sıkıntı opel servisinde yıllarca çalışmış ustam var sakın 2.2 cdtı vectra alıp bu kapıya gelme alabiliyorsan 1.9 alamıyorsan 1.6 benzinli al dedi mesela passat dedim nasıl heralde opelci olduğundan bi dudak buktu ama bilemedim yani

Vectra'nın B nin 1.6 sından, C nin de 2.0 üzerinden uzak dur derim. Benim vectra c 1.6 idi çekişi biraz düşüktü ama yakıtı çok ekonomikti. Alacaksan dediğim gibi 1.9 cdti olanını ve model olarak da 2006 ve üzerini al, elegance donanım olsun, otomatik olsun, km o kadar önemli değil, bakımlı, temiz kullanılmış, değişeni olmayan ve elektronik aksamı, motorunda v.s. sorun kesinlikle olmasın. Bunlara iyi baktır çok memnun kalarak kullanırsın.

Bir ara bende passat alacaktım servis beni vazgeçirdi, bakımları çok masraflı oluyormuş, parçaları pahalıymış v.s. v.s.

Ben benim kullandığım 2003 Vectra C ye hiç masraf etmedim desem yeri var. Tek memnuniyetsizliğim dediğim gibi 1.6 olduğundan kasaya hafif kalıyordu.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
İlker bildiğin gibi bende hem A hem de B kasa Vectra 2.0 var, her ikisinden de son derece memnunuz, o nedenle de ikisini satıp yeni bir otomatik, benzinli, LPG siz B2 kasa Vectra 2.0 arayışlarına başladık. C kasaya gelince; Ustalarımız C kasaların genel olarak rahat ve konforlu olduğunu, 1.6 larda kısmen performans kaybı yaşandığını, parçalarının biraz daha pahalı olduğunu söylüyorlar. C kasa Vectra alacak olanlara ise benzinli 1.6 yerine, dizel 1.9 ları öneriyorlar. Dizel C kasa Vectra'lar ne derece sorunsuzdur bilmiyorum ama, şahsi fikrim olarak rüştünü bütün dünyada ispat etmiş, tüketicilerin takdirini ve beğenisini kazanmış bir dizel Passat'ı, her zaman için dizel Vectra'ya tercih ederim.

Son düzenleme:

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
İlker bildiğin gibi bende hem A hem de B kasa Vectra 2.0 var, her ikisinden de son derece memnunuz, o nedenle de ikisini satıp yeni bir otomatik, benzinli, LPG siz B2 kasa Vectra 2.0 arayışlarına başladık. C kasaya gelince; Ustalarımız C kasaların genel olarak rahat ve konforlu olduğunu, 1.6 larda kısmrn performans kaybı yaşandığını, parçalarının biraz daha pahalı olduğunu söylüyorlar. C kasa Vectra alınacak olanlara ise benzinli 1.6 yerine dizel 1.9 ları öneriyorlar. Dizel C kasa Vectra'lar ne derece sorunsuzdur bilmiyorum ama, şahsi fikrim olarak rüştünü bütün dünyada ispat etmiş, tüketicilerin takdirini ve beğenisini kazanmış bir dizel Passat'ı, her zaman için dizel Vectra'ya tercih ederim.
bende senin gibi düşünüyorum savaş abi tek ikilemde kaldığım nokta şudur ki aşağı yukarı aynı bedelleri ödeyip te bir 2002-2003 passata binmek var birde 2005 2006 vectraya orada bi frenledim savaş abi sonra vectra dediğimiz araç şu an üretim bantlarında olmayan bir seri