Vectra C 1.9 CDTI Hk. GörüşLeriniz NeLer?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan eRaGoN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ne oldu sonuç ? Modeli neydi bu arada ? Bana fazla ucuz geldi, birde km si dizeller için fazla düşük (model belli değil ama 2006 bile olsa dizel için düşük gibi)..

fiyati banada cok düsük geldi yoktur birseyi insallah, hadi hayirlisi..

araba güzel sıkıntısız zaten alıcaksanız kesinlikle o aracın tiptironik elegance ını alıcaksınız gidipde 2 bin tl az vermek için comfort manuel viteslisi alınmaz...

gideri yani ikinci eli sıkıntılı bir araç vectralar zaten belli bir kesimce tüketilen araçlar mercedese bmw ye o kadar para vermem değmez arkadaş diyen adamın ilk alternatif seçeneği fiyatından ötürü ama genelde makbülü piyasada gideri 1.6 serisi comfort elegance ları diğer motor seçeneklerinin gideri gerçekden zor benim arkadaşımda tiptironik 1.9 cdti elegance vardı çok uzun süre satamadık çok arayan soran vardı ama ciddi alıcı yokdu..

fiyatı doğal yani ikinci elde 1.9 cdti ile 1.6 benzilisi arasında uçurum bir fiyat farkı yok..geçen sene bir ara bende benim kasanın 1.9 cdti tiptironik elegance ını düşünmüşdüm o zamanlar fiyatlar 60 bin tl civarıydı şimdi onlarda 38 bin tl lere düşmüş daha düşerde tahminim.. ama bizim aracın piyasası sabit..

Hakan abi ne kadar komplike olursa o kadar sıkıntı oluyor bence.Manuel almakta fayda var diye düşünüyorum..

Ne oldu sonuç ? Modeli neydi bu arada ? Bana fazla ucuz geldi, birde km si dizeller için fazla düşük (model belli değil ama 2006 bile olsa dizel için düşük gibi)..

Araç 2005 model.. Devamlı olarak bayan sadece işe gidip gelirken kullanmış bi iki üç defada uzun yol yapmış o kadar...

Geri