Vectra Bagaj spoileri hakkında yardım

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meraba arkadaşlar,resimde gördüğünüz spoilerimi sökmek istiyorum bagaja muhtlemelen çift taraflı 3M bantla sabitlenmiş yan kısımlarda da tırnakları var tırnakları sökerim basit bir işlem ama aklıma takılan şey bahsettiğim 3M bantın oldugu yerde iz kalırmı boyaya zarar verirmi acaba?
daha önce spoilerinizi söktüyseniz ya da bir bilginiz varsa görüşlerinizi bekliyorum saygılar keyifli forumlar

http://imageshack.us

Son düzenleme:

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
umarım onu silikonla yapıştırmamışlardır o tarz büyük spoiler ler silikonlanıyo oda zımparalanıp boyanması gerekiyor... ben söktürdüm ve silikonluydu...

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bir defa söktüm -spoilerden pek hoşlanmam- çift taraflı bantla yapıştırılmıştı, yavaş yavaş sorunsuz çıkarttım, boyaya zarar vermedi.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkür ederim.
inşallah silikonla yapıştırmamışlardır baktım silikon gibi birşey gözükmüyo sadece bant gözüküyo ama silikonsa zarar veririz yok yere

Ehkonca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende astra h'a geçen ay taktırdım fakat hiç hoşuma gitmedi. silikon ile montajlandı bazen daha çok eskimeden daha taze iken sökmeyi düşünüyorum henüz yeni ama çıkarırken zarar vermekten korkuyorum.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde bende zarar vermek istemiyorum sizlere danışmak istedim benden önceki sahibi taktırmış galiba ama ben ilk andan beri sevmedim sökmeye de cesaret edemedm işte :)

scorpion49hgc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öneri

Silikonluysa iz kalır.3M ise 3M in bu tip kendi yapışkanlarını sökmek için sitesinde sprayleri var.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler bir deneyelim bakalım inşallah silikon yoktur.

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde bende zarar vermek istemiyorum sizlere danışmak istedim benden önceki sahibi taktırmış galiba ama ben ilk andan beri sevmedim sökmeye de cesaret edemedm işte :)

benim aracımdaki silikonluydu söktürdüm sökülürken resmini çektim ve boyattım bagajı başka çarem yoktu o nalet şeyle dolaşamazdım ve hazır sökmüşken yazı ve logo iptalide yaptım daha sade ve şık durdu