vectra b2 den anılar :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

trkcpr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B otomatik verelim hemen savaş bey.1 ay oldu ama hala ısınamadım eğer gönüllü var ise görüşebilirz.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demek ki insan sevdiği arabayı cidden de unutamıyor..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
19-20 li yaşlarımın en büyük hayaliydi.çok şükür 3 sene önce aldım...

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra b kasalar cogu kişinin hayallerinde,benim mesela..
fiyatının ucuz olması güzel birşey ama,böyle bir araca o fiyat yakışmıyor doğrusu..
12-13 lere kadar var:(

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel vectra b kasalar cogu kişinin hayallerinde,benim mesela..
fiyatının ucuz olması güzel birşey ama,böyle bir araca o fiyat yakışmıyor doğrusu..
12-13 lere kadar var:(
benim herşeyimdi of of ya üstünde belli olmayacak bi çizik olsa bile üzülüodum biri çizince azıma geleni sayıodum,astra var artık hiç umrumda bile değil isterlerse yaksınlar astrayı hiç üzülmem

woha

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
içi seni dışı beni yakar diyorum

ben sıfırından beri kullanıyorum senede yolda çok bıraktı beni 11 senede en az 30 sefer yolda kalmışımdır.tüm bakımlar yetkili serviste yaptırdıgım halde.ama allaha şükür büyük bi kazası yok ufak tefek sürtmesi var.yüzde 90 arazıda hep elektrik elektronikle alakalı.ben hiç o bakımdan memnun olamadım yola yapışması süratlenmesi durmasını bakımından mennunum.siz nesi begendiniz geri almak istiyosunuz

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sıfırından beri kullanıyorum senede yolda çok bıraktı beni 11 senede en az 30 sefer yolda kalmışımdır.tüm bakımlar yetkili serviste yaptırdıgım halde.ama allaha şükür büyük bi kazası yok ufak tefek sürtmesi var.yüzde 90 arazıda hep elektrik elektronikle alakalı.ben hiç o bakımdan memnun olamadım yola yapışması süratlenmesi durmasını bakımından mennunum.siz nesi begendiniz geri almak istiyosunuz
demekki senin arabanda bi problem var ben 1 gün bile yolda kalmadım bizde 0 aldık 99 eylülden dan beri kullanıoduk 1 kere bile yolda kalmadık,senin arabanda ya fabrikasyon hata var yada arabanı çok hırpalıosun

| | bK | |

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
:( :( :( :( :(