Vectra B2 Abs Beyni

gdonmez77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İzmir de pert bi araçtan çıkmasını 750 TL ye aldım nihayet. Aracımın herşeyi sorunsuz çalışıyor, kaçla gittiğimi bilmek güzel bir duyguymuş :D

Bu arada DT serisi denen Bosch parça numarası 0273004231 nolu ABS beyni biraz nadir bulunuyor (ben 1 aydır arıyorum hakketen zormuş) O sebeple 500 civarına vermiyorlar. 750 ye bulabilmem bile çok iyi, almanya'dan getirtmeye çalıştım parça no ile mutabakat yapınca orda da fiyat 400€ ya çıktı. Sonra parçanın Polonya'dan kargolanacağını öğrenince vazgeçtim.
Bu parça no ABS beyni arayan olursa Ankara Oto Güven (Arıkanlar) de var. Orda olmazsa bi sigortacıdan rica edin pert olan aynı motora sahip araçları o bölgedeki çıkmacılardan alırsınız. Ben o şekilde buldum.

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende aynı dertten muzdaribim.3 hafta oldu hala parça aranıyor.Beynin kodu 0273004231 ve beynin içinde jel varmış o kurumuş, tamir de edilemedi.Motor kısmı sağlammış ancak elektronik ünite tamir olmuyormuş.Şimdi durup dururken 500 tl de beni zorlar açıkçası.Beyinci jeli kurumamış aynı kodlu bozuk dahi olsa bir beyin bulursak tamir edilebileceğini söyledi.Yardım edecek arkadaşlar özel mesaj atarsa minnettar kalırım.Şimdiden sağolun...

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabanında aldığımda abs ısıgı yanıyordu ve abs çalışmıyordu bı tane beyıncı bulduk 80 lıraya tamır ettı şimdi maşallah taş gibi çalışıyor

alinergy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dt serisi beyini takip calisirmi birisi ozel bi islem gerekiyor semis