Vectra b2 1.6 acil yardım

onder06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamınaleyküm abilerim kardeşlerim aracımla alakalı bazı sorunlarım var iki gün önce motorunda şık şık şık yani buna benzer bi ses duymaya başladm sincan sanayisnde 2 tane usta bakti itici sesi dedi yağın yağ filtren eskiyse yağ ulaşmadığı için yapadablr dedi yaği mobil 10/40 koydurdum yağ filtresinide gm marka olarak takdrdım ses geceer gbi oldu ama tekrar gelmeye başladi sizce neden olabilir bide resimdeki lamba yandi stop edip çalstrca gecti iki kere bu sekilde oldu
images%2B(1).jpg

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
itici sesidir muhtemelen. iticileri iyileştiren bir yağ katkısı olması lazım liqui moly diye bir alman katkı/yağ firmasının.denenebilir. olmadı iticiler kontrol edilir...

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Arıza kaydını yapmıştır. Tech2 cihazı ile detaylı arıza kaydına bakılabilir. Ayrıca sürekli yanmıyorsa genelde ciddi olmayan ama kontrol edilmesinde fayda olan arıza demektir. Araç çalıştıktan sonra yanmaya devam eden arıza ışıkları tehlikeli olabilir
Bizim astralarda manuel arıza kaydı okunabiliyor. Vectra B2 lerde böyle bir yol varsa arkadaşlar seni bilgilendirebilir yada gogul amcadan basit bir araştırma yapabilirsiniz