vectra b1 gl & corolla gli ??

hem az yakıt hem performans olarak sizce hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    43
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo_vctr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ayrıca konfor olarak 97 model bir araba icin benzer yaşlarda hic bir araba konfor olarak vectraya yaklaşamaz bile mercedes bmw vs haric tabiki..

vecba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ikisini de kullandım...konfor, yol tutuş, yakıt tüketimi olarak vectra ancak performans açısından kesinlikle corolla...

senator 2.5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlara katılıyorum. performans haricinde kesinlikle vectra 1.6.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet corolla performans ve yakıt olarak vectradan daha iyi ama corollada hic bir güvenlik yok ne abs nede airbag ki vectralar D segmenti bir araç arkalar disk bu arabanın durmasında çok faydalı.. 98 special modellerine bişey diyemem ama 98 fiyatlarıda 98 model arabaya o kadar fiyat verilir mi tartışılır...
Böyle düşünüyosan kesinlikle Vectra...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet corolla performans ve yakıt olarak vectradan daha iyi ama corollada hic bir güvenlik yok ne abs nede airbag ki vectralar D segmenti bir araç arkalar disk bu arabanın durmasında çok faydalı.. 98 special modellerine bişey diyemem ama 98 fiyatlarıda 98 model arabaya o kadar fiyat verilir mi tartışılır...

ayrıca konfor olarak 97 model bir araba icin benzer yaşlarda hic bir araba konfor olarak vectraya yaklaşamaz bile mercedes bmw vs haric tabiki..

Corolla nın 2 ayrı kasasını çok zun süre kullandım ve halen kullanıyorum.Vectra b yide ilk yılında uzun süre uzun yollarda kullandım.Uzun derken herbirini en az 30-40 ar bin km.

Bakış açısına göre değişir elbet ama anketi açan sensin dostum.Vectra için olan düşüncelerin İlk 5 kişinin Corolla demesinden sonra oluşmadığına göre zaten karar belli.Bu durumda anket sonucu pekte bağlayıcı değil , sana uyarı Vectra B1 1,6 bencede.

Morenmula

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corolla nın 2 ayrı kasasını çok zun süre kullandım ve halen kullanıyorum.Vectra b yide ilk yılında uzun süre uzun yollarda kullandım.Uzun derken herbirini en az 30-40 ar bin km.

Bakış açısına göre değişir elbet ama anketi açan sensin dostum.Vectra için olan düşüncelerin İlk 5 kişinin Corolla demesinden sonra oluşmadığına göre zaten karar belli.Bu durumda anket sonucu pekte bağlayıcı değil , sana uyarı Vectra B1 1,6 bencede.
:good:

romeo_vctr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:good:

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonradan pişman olmada ne alırsan al kanımca..

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corolla diyorum.GLİ den bahsediyoruz. XL falan olsa neyse diyecem ama GLİ reşat altını gibi arabadır.sürpriz çıkarmaz.vectra her an saçma sapan arızalara gebe bi araba bence.bi alan pişman bi almayan hesabı.elinden çıkartan ohhh çekiyo.ama ben corolla gli kullanan iki kişi tanıdığım ikisde sattığına sonradan köpekler gibi pişman oldu.eğer temiz bir gli bulursan 2. kez düşünme ve al bin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...