***Vectra B***

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
:)) bende severim orjinalliği aslında.. ve aracınız şuanki haliyle de çok güzel
vectrali çok sade yav dediği için yazdım onları x) o kadar masraf edeceğine sat C kasa al x))

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yiğidin harman olduğu yerden :)

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:)) bende severim orjinalliği aslında.. ve aracınız şuanki haliyle de çok güzel
vectrali çok sade yav dediği için yazdım onları x) o kadar masraf edeceğine sat C kasa al x))

bi ara keyfi olarak ilan koymuştum istedigim parayıda veren oldu ama vazgectim kaldırdım satmak istemiyorum..
ayrıca bende küçüklükten beri araba hastalıgı var Şahin S ile başladı:) onda ögrendim ben emek harcanarak bişilerin yapıldıgını ve apaçi işine kaçmadan da hoş görüntü ortaya cıkarıldıgını..dokunmatik fren full siyah deri döşemeler f1 direksiyon otomatik camlar jantlar koni amasörler vs derken iyice baglandım arabayla ugrasma işine...
vectrama şimdilik amerikan çizilmez film makyajlı kasa farlar sunroofu ve camları otomatik olarka kapatan kit ve alarm ekledik ama devamı gelecek..
bu yuzden zaman zaman maddi imkanlar elverdigince arabama aksesuar ekleyecem okuma zahmetinde bulundugun için tşkr ederim anlatmak istedim anılarım depreşti birdn kusurum olduysa affoola:)

V

VaLe

Bilgi Girilmemiş
bakmayın ANK/Sincan yazdığına benimde Özüm YOZGAT/Kadışehri'nden

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende Yiğidin harman oldugu yerdensın yani güzeel:)

Son düzenleme:

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu yiğit sadece oralardamı var yav:D
estagfurullah abi her ilimizde var tabiki ama Yozgat denilince "Yiğidin Harman Olduğu Diyar" akla geliyor bu yüzden öyle söyledim..bu cümleyi google de bile arattırsan Yozgat çıkıyo:)

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
estagfurullah abi her ilimizde var tabiki ama Yozgat denilince "Yiğidin Harman Olduğu Diyar" akla geliyor bu yüzden öyle söyledim..bu cümleyi google de bile arattırsan Yozgat çıkıyo:)

yozgat ve tüm illerimiz göz bebeğimiz...

şaka bir yana doğru ama yozgat deyince akla o geliyor...