Vectra B yeniden doğuş...

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fiyat ve harcananlar çok pahalı, 6-7-8 binler 2. el orta sınıf bir araç parası. Araç yaş, yıpranma gereği ekonomik ömrünü doldurduysa uğraşmanın mantığı yok satılıp arkaya bile dönülmemeli yoksa daha çıkarda çıkar...

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gedizlerin verdiği fiyat bu bende özel serviste yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaşında dediği gibi en pahalısı egzoz sistemi katalizör felanmış bide işçiliği her parça için ayrı ayrı aldıkları için bu fiyat ortaya çıkıyor..

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Gedizlerin verdiği fiyat bu bende özel serviste yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaşında dediği gibi en pahalısı egzoz sistemi katalizör felanmış bide işçiliği her parça için ayrı ayrı aldıkları için bu fiyat ortaya çıkıyor..

Eksoza çak yan sanayi parçayı gitsin yaw... katalizatör e gerek yok ;) normal susturucu yeter de artar bile.. yazık ya o kadar para vermeye...

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
egzoza çak susturucuyu diyosunda nadir abi ne anladım ben ozaman susturucu taktıktan sonra sensörleri değiştirmekten?
tam sağlıklı olmuyorki rolanti yine oynuyor araç bi fazla yakıp çekişten yine düşüyor önemli olan tam yapmak bence..

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi sırası ile
Ön fren disk balata 150tl, arka disk balata 150tl, el freni teli 40tl,buji 50tl,egsoz kat dahil 800-900tl,rotbaşları en fazla 200tl, debimetre 150tl olsa oksijene kat değişiminden sonra bakılsa toplam 1450tl hadi bu işlem için 300 işçilik bilmiyorum onu burda arkadaşlar söyler al sana en fazla 1800tl...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
egzoza çak susturucuyu diyosunda nadir abi ne anladım ben ozaman susturucu taktıktan sonra sensörleri değiştirmekten?
tam sağlıklı olmuyorki rolanti yine oynuyor araç bi fazla yakıp çekişten yine düşüyor önemli olan tam yapmak bence..

Senin bu kaçıncı aracın?

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford taunus
mercedes a190
renault flash
toyota corona
toyora corolla
opel vectra cd
opel vectra cdx
kia sorento
nissan qasqai :)

eZeL..

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi sırası ile
Ön fren disk balata 150tl, arka disk balata 150tl, el freni teli 40tl,buji 50tl,egsoz kat dahil 800-900tl,rotbaşları en fazla 200tl, debimetre 150tl olsa oksijene kat değişiminden sonra bakılsa toplam 1450tl hadi bu işlem için 300 işçilik bilmiyorum onu burda arkadaşlar söyler al sana en fazla 1800tl...
iide abim bana balatalarla diske işçilik dahil 700 küsür fiyat çekiyorlar sadece katalizör 800 küsür debimetre 480tl :) hesap et serviste fiyatlar nasıl oynuyor
http://www.opelgm.com/Vectra-B-1996-2001,LA_160-2.html#labels=317-2
http://www.opelgm.com/Opel-Vectra-B-X20XEV-Hava-Debimetresi-Tunch,PR-714.html
http://www.opelgm.com/Opel-Vectra-B-El-Fren-Teli-Uzun,PR-4674.html