Vectra b ve cdx kullanicilari bilgilerinize ihtiyac var

by_asii

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
akrdaşlarim vectra 2001 cdx almaya karar verdim biraz bu araba hakkinda blgi vere bilirmisiniz artisiyla eksi siyle bilgilerinize ihtiyacim var
alirken neye dikkat etmem gerekli
hangi renk tercih etmeyiliyim
performance için nereler yapmaliyim
bunlari benimle paylaşmanizi istiyorum
resimde eklerseniz sevinirim

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tekrar b kasa vectra almaya kalksam öncelikle aracın bakımları yapılmışmı ona bakarım (triger-baskı balata) , en önemlisi elektrik tesisatı kurculanmamış olması gerekir.Klima boruları da çok önemli çatlak patlak olabiliyor.Cam krokisi ön taraf genelde sıkıntılı.Katalizör yerinde mi bak lifte kaldırttır alırsan dağılmışmı kontrol et.Sensörlerin değişip değişmediğini ve değiştiyse ne marka takıldığını öğren bence.Bobin ve buji kablolarınıda kontrol ettir.En önemlisi birde şanzıman alacağın arabanın şanzımanını kesinlikle kontrol ettir sonra buraya gelip yok 2 ye felan geçmiyo geriye zor geçiyo diye konu açarsın :) 2 kez indirttim şanzımanı ilk indirmede merak edip kağağını açtırmıştım dişliler kırık çıktı ama herhangi bir belirti vermiyodu.Motor ve kaporta zaten klasik bakılacak yerler.Tesisat kablolarını da baktır çatlama varmı 2 günde sardım komple çıkarttırıp kısa devre yapmıştı bu saydıklarım genelde klasik sorunları arkadaşlar yine ekler aklına gelirse.