vectra b turbo germany..

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
elemanın youtube da birkaç çalışması var..
harika bir çalışma olmuş benimde hayalimdi (2001 vectra sporta 2001 astra coupe 2.0 let motor koymak):sorry:..
alttaki videoda 55 saniye ve 2,28 saniyelerden sonraları ise müthiş..
http://www.youtube.com/watch?v=ZRW1Gn6XRBk

eleman astra opc motor koymuş..
ilk opc motoru 160 beygir.. ama güzel çalışmış, eksoz sesi ve akselerasyon harika.. yapım videosu da altta..
http://www.youtube.com/watch?v=1FeRQpxvm9s

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler...

vectra a c20let vardi ankarada.. ;) oda cok iyiydi, saka makinasiydi.. maalesef TR de Opel de boyle modifiye yapanlar 2 veya 3 kisidir.. nesilleri tukeniyor ve tukendirtiliyor ;)

Son düzenleme:

TanerErbay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tesekkurler...

vectra a c20let vardi ankarada.. ;) oda cok iyiydi, saka makinasiydi.. maalesef TR de Opel de boyle modifiye yapanlar 2 veya 3 kisidir.. nesilleri tukeniyor ve tukendirtiliyor ;)

saka makinalari sadece 2-3 tane degil
benim bildigim sadece Istanbulda 5 adet GSI var, Atmosu olsun Turbosu olsun, cok fena. Birde Ankarayi hic düsünemiyorum.

Birde unutmayin ki, eger Makinanizin fazla reklami yapilir ve herkez tarafindan bilinirse (yani Internet ortaminda) Saka Makinasi olamiyor.

Saka Makinalarin adlari gizli tutuluyor. Bildiginde saka sakaliktan cikmasin diye :)

ceterisparibus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Süper yaa.. Benim de hayalim sport uma turbo çakmaktı.. ahh ah..

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saka makinalari sadece 2-3 tane degil
benim bildigim sadece Istanbulda 5 adet GSI var, Atmosu olsun Turbosu olsun, cok fena. Birde Ankarayi hic düsünemiyorum.

Birde unutmayin ki, eger Makinanizin fazla reklami yapilir ve herkez tarafindan bilinirse (yani Internet ortaminda) Saka Makinasi olamiyor.

Saka Makinalarin adlari gizli tutuluyor. Bildiginde saka sakaliktan cikmasin diye :)

saka konusunda %100 haklisin Taner abi..

nesli tukenen derken cogunlukla swap ve sonradan turbo olanlari kastetmistim...
gsi atmoda saka gibi ama turbo olunca havada karada...:D:D

bir de bildigim kocaelinde supercharger olupta sona turboya donen bir gsi vardi..

swaplar cogalsin istiyoruz... :D

Son düzenleme:

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin espirisi de bu zaten, size özel bir çalışma olması ve dışarıdan anlaşılmaması..:kop::kop::kop:

altınızda modifiyeyi gösteren bir araç varken pek bulaşmazlar ama böyle makul gözükürken şaka yapınca harika oluyor..:D