vectra b su tapası

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Motordaki su tapalarını değiştirmeyi düşünüyorum.Bir tanesinde sızıntı olduğunu fark ettim.Aracımın motorunda kaç tane su tapası ver? Ve nerelerde?.Ve de ölçüsünü bilen varmı?yani parçacının verdiğini deği, ölçüsünü söyleyerek almak istiyorum.Teşekkürler?X20XEV.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Motordaki su tapalarını değiştirmeyi düşünüyorum.Bir tanesinde sızıntı olduğunu fark ettim.Aracımın motorunda kaç tane su tapası ver? Ve nerelerde?.Ve de ölçüsünü bilen varmı?yani parçacının verdiğini deği, ölçüsünü söyleyerek almak istiyorum.Teşekkürler?X20XEV.

ben tornada yaptırdım da kaç tane olduğunu tam hatırlamamakla beraber sanırım 2 tane

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 önde 4 arkada olmak üzere 8 adet olması lazım

hakandemirel42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta önde 4 altta 4 tane var..ben alcağımda vectra b 97 gls su tapası die isteyip almıştım tamda oturmuştu...

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman doğru benim ki bi tarafıydı sadece. sol taraftı 2 tane onları değiştirdim. 2 de sağda varsa 4. 4 de arkadadır 8.

gökhan

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bugün 3 tane parçacıya sordum.Eskisini getir ona göre verelim diyor..34 Mm ve 36 mm 2 çeşit çıkabiliyormuş.açıkçası bana mantıklı gelmedi.Aynı model motorda ayrı ayrı ölçüler kullanılmaz gibi geliyor.öndekiler ayrı arkadakiler ayrı ölçü olabilir fakat parçacıya takım olarak ver dediğimde verebilmeliydi.Bu tapaların net ölçülerini bilen var mı?çünkü araba şimdi Giresun da ben buradan tapaları alıp orada değiştirtmek ya da değiştirmek istiyorum.O tapaları oralarda bulma ihtimalim çok zayıf.

Galaxy Nexus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi