vectra b şanzıman çeşitleri

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde savaş abinin bir düşüncesi ile gaza geldim diyebilirim "aracımı satmamak için otomatik şanzıman bile koymayı düşündüm" diye belirtmişti :) şimdi bende otomatik aracı seviyorum.. aslında merak ettiğim konu şu 2.0 benzinli motorlarda sanırım f23 kullanılıyor fazla bilgim yok şanzıman hakkında ama benim dti idede f23 var sanırım peki bu şanzıman çıkarılıp yerine 2.0 benzinli motorların otomatik şanzımanını koysak olurmu ? mekanik olarak tutsa bile elektronik ve beyin aksamı sorun çıkarır gibi geliyor bana ama olsa hemen bir otomatik şanzıman bulup deneyebilirim.. bu iş içinde 5000 tl bütçe ayarıbilirim.. konu ile ilgili bilgilendirmelerinizi bekliyorum

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bütün 2.0 vectralar f23 değil cdxlerde var sadece f23. yerinizde olsam maceraya atılmam ve illa otomatik olacaksa aracı satarım ve 5 bin tl yide iyi değerlendirir temiz az km li otomatik araç alırdım.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün 2.0 vectralar f23 değil cdxlerde var sadece f23. yerinizde olsam maceraya atılmam ve illa otomatik olacaksa aracı satarım ve 5 bin tl yide iyi değerlendirir temiz az km li otomatik araç alırdım.

kullanılan şanzımanları tam bilmiyorum ethhem bey yeni araç almak sorun değilde b kasayı seviyorum aracın pek bir sorunuda yok birde temiz b kasa bulmak siz daha iyi biliyosunuzki daha zor çoğunun km.leri malum oynanmış kazalı v.s. ..yani bu işe siz sıcak bakmıyorsanız zaten konuyu uzatmaya gerek yok :) vectra b nin piri sizsiniz.. bilgi için tşk.ler

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adapazarında sıfır otomatik şanzıman satan yer var, özel mesajla iletişime geçerseniz ismini verebilirim, fiyatı da yanılmıyorsam 2.000 tl, işçiliğe de ortalama 1000 tl verseniz aracınızı manuelden otomatiğe çevirebilirsiniz.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Adapazarında sıfır otomatik şanzıman satan yer var, özel mesajla iletişime geçerseniz ismini verebilirim, fiyatı da yanılmıyorsam 2.000 tl, işçiliğe de ortalama 1000 tl verseniz aracınızı manuelden otomatiğe çevirebilirsiniz.

sadece bunlarla bitmez. otomatik vites beyni, kablo tesisatı alınacak,vites kolu,vites konsolu ,gaz pedalı yani ortalama size 4 bin ila 5 bin tl arası bulur :)

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece bunlarla bitmez. otomatik vites beyni, kablo tesisatı alınacak,vites kolu,vites konsolu ,gaz pedalı yani ortalama size 4 bin ila 5 bin tl arası bulur :)

böyle bişey yaparsam zaten Ankarada Ethem bey sizin ellerinize ve gözetiminize bırakırım aracımı... hanım çok ısrar ediyor otomatik araç konusunda vectramıda seviyorum biliyosunuz v6 ımla takas etmiştim.. hanım birtürlü alışamadı buna aslında seri araç v6 yı aratmıyor ama işte hanımları bilirsiniz illa otamatik olacak birde üstüne kırmızıda v.s.kalkışlarda hızlı kalkışları seviyor manuel vitesle yavaş kalıyor malum pratik yok.. 2. araçta şuan için istemiyorum.. aslında bir araç var takas isteyen 98 model 3.18 compact m teknik otomatik ama o aracada ben cesaret edemiyorum satamam ileriki dönemde diye kısmet olursa nakit anlamda kendimi tamamladığımda insignia almak istiyorum o zamana kadar en azından bu aracım otomatik olursa hem yakıt konusunda rahat ederim hemde hanımdan kurtulmuş olurum :) neyse uzun yazdım .. temmuzda izne ayrıldığımda tam karar verirsem sizde müsait olursanız konuyu görüşmek isterim sizinle

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hanımdan kurtulmak istiyorsanız boşayın gitsin :) yoksa bu gidişle o sizi boşayacak :) şaka biyana kafaya koyduysanız ankarada yapacak arkadaşlar var onlarlada fikir alışverişi yaparız ve mantıklı bir durum çıkarsa işleme başlanır.

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hanımdan kurtulmak istiyorsanız boşayın gitsin :) yoksa bu gidişle o sizi boşayacak :) şaka biyana kafaya koyduysanız ankarada yapacak arkadaşlar var onlarlada fikir alışverişi yaparız ve mantıklı bir durum çıkarsa işleme başlanır.

ilginize teşekkürler ethem bey o zaman temmuz 15 ten sonra görüşürüz..