vectra b paslanma sorunumu nasıl çözerim

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sa arkadaşlar. arka cam sol üst kısımda cam fitilinin hemen üstünde 5-6 adet paslanmış nokta var. vectra b ler için kronik olduğunu söyledi kaportacım. 3 parmak genişliğinde saca kadar temizlenip tekrar boyanması gerekiyormuş tavanda bahsettiğim bölgenin. aranızda böyle bir sorunu olan varmı? varsa ne yaptı veya ne yapmayı düşünüyor. yoksa bile ne yapardınız? değerli fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. saygılarımla

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ön camda vardı. hatta şiddetli yağmurlarda içeri su damlayacak noktaya gelmişti. ön camı söktürdüm. ve dediğiniz şekilde birkaç cm lik kısmı temizlenerek boyandı. işçilik dahil 120 tl maliyeti oldu.

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim ön camda vardı. hatta şiddetli yağmurlarda içeri su damlayacak noktaya gelmişti. ön camı söktürdüm. ve dediğiniz şekilde birkaç cm lik kısmı temizlenerek boyandı. işçilik dahil 120 tl maliyeti oldu.

tavana vernik atılmadımı sizde?
benden 500 tl isteniyor bu işleme için.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:good: başka çaresi yok o büyüyor.bende aynı şekilde ön camı değiştirdim boyattım ama iyi boyayamamış 2 hafta sonra kabardı tekrar boyadı tawanın yarısına kadar öküz herif düz bi çizgide boyamamış dalgalı dalgalı bi halde :mad: tekrar kabarmayada başladı ufaktan...bi işi adam akıllı yapan ustalar neden olmazki şu memlekette.3 kağıt peşine düşenler çoğalmış :( yazıklar olsun bu gibi akıllı geçinen gerzeklere... :mad:

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işçiliğinin çok iyi olduğunu bildiğim bir usta verdi bu fiyatı bana. siz ne kadar ödediniz?

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavana vernik atıldı. ancak benim çok acelem olduğu için oya tam kurumadan vernik atıldı. çoook dikkatli bir şekilde yatay olarak baktığınızda verniik izini görebiliyorsunuz. ancak beni rahatsız etmiyor. bahsettiğim işlemi ankara şaşmazda yaptırdım. usta tanıdığım olur. yani piyasa fiyatını bilmiyorum ancak bana maaliyeti 120 tl oldu.

bir işi adam gibi yapmak adam olmayı gerektiriyor. işin ehli olmayı gerektiriyor.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aynı yerde sorun vardı, yaptırdım güvendiğim ustama 4 sene sonra tekrarladı.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tavana vernik atılmadımı sizde?
benden 500 tl isteniyor bu işleme için.

Yuh diyorum eminim sizde o 500 tl'lik fiyatı verene aynı kelimeyi demişsinizdir araba mı boyuyor ya 500 tl ile tüm tavan boyansa hadi neysede ufacık bir tamirata o miktar el insaf be kardeşimmm diyorum
ve arac sizde iken olan bir durumsa suc sizde insan boya rütüşü hiç yapmazmı ya tabikide cürür suda alır boyasız sacın çürümesi her aracta olur sizde bu sorunu mecburen yapacaksınız ama o fiyata o adama yaptırmayın

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yuh diyorum eminim sizde o 500 tl'lik fiyatı verene aynı kelimeyi demişsinizdir araba mı boyuyor ya 500 tl ile tüm tavan boyansa hadi neysede ufacık bir tamirata o miktar el insaf be kardeşimmm diyorum
ve arac sizde iken olan bir durumsa suc sizde insan boya rütüşü hiç yapmazmı ya tabikide cürür suda alır boyasız sacın çürümesi her aracta olur sizde bu sorunu mecburen yapacaksınız ama o fiyata o adama yaptırmayın
aldığımda vardı , rütuş yaptım defaaten ama sanırım artık işi kökten halletmek gerek. 500 tl bana da çok geliyor hakkaten ama bakınca tavanın dalga dalga olmasını da istemem doğrusu.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığımda vardı , rütuş yaptım defaaten ama sanırım artık işi kökten halletmek gerek. 500 tl bana da çok geliyor hakkaten ama bakınca tavanın dalga dalga olmasını da istemem doğrusu.

500 tl isteyen usta sana garanti vermiyormu dalga kabarma atma gibi gene neysede ben şahsen 500 tl bir tamirata vermem versemde 2/3 ayrı usta bakarım zaten işinin ehli kişi konuşmasından bellidir