Vectra B Orta Stop

VectRaColiC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
iyi günler arkadaşlar bildiğiniz gibi 97 vectra b kullanıcısıyım
aracımda şöyle bir sorunla karşı karşıyayım
arka camın önünde duran stop lambalarından (sanıyorum yanyana 5 bölmeli) birinin ampulü çıkmış ve kutunun içine düşmüş hem lambanın biri yanmayınca çirkin görüntü oluyor , hem de düşen ampul kutunun içinde kalmış ses yapıyor , bu orta stop nasıl sökülüyor acaba ? baktım etrafına fakat tırnak vb. şeyler göremedim yardımlarınızı bekliyorum

2.sorunum

biliyorsunuz ki kapı altlarında mevcut olan aydınlatma lambaları var , bu lambalardan da birinin ampulü yerinden çıkmış dolayısıyla lambası yanmıyor , belki içinizden ne pimpirikli adam falan diyorsunuz ama ben aracımı oğlum gibi görüyorum =D , bu lambanın dışındaki plastik yeri çıkarmayı denedim fakat geri takamamaktan çekindim , bu işlemi de nasıl yapabileceğimi biliyor ve benimle paylaşmayı istiyorsanız seve seve sizi dinliyorum =D

zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
3. stopun iki yanında iki tane tırnak olması lazım, onları bastırarak çekince çıkar.

Ancak dikkatli olmak lazım, o tırnaklar çabuk kırılıyor. Benimkinde biri kırık :(

Son düzenleme:

VectRaColiC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Abi sen eksiklerimi gidermek için varsın galiba =D herhangi birşey yazıyorum tak o da ne Alper Abi orada =D

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim tavanda o fren lambası ve içinde sinek mefta olmuş :kop: 3 senedir geziyor orada :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orası çok güneş aldığı için plastik aksam iyice gevremiş oluyor. Bende de tırnakların ikisi de kırık. Ben ordaki ampullleri söküp içine 2 sıra şerit LED koydum. Daha hoş oldu :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Orası çok güneş aldığı için plastik aksam iyice gevremiş oluyor.
Bu hakkaten çok kötü problem. Geçen gün emniyet kemerinin girdiği kelebek cam bölümünü söktüm, bi baktım kemer gaydları gevremiş, çatlamış, beyazlaşmış!

Bende de tırnakların ikisi de kırık. Ben ordaki ampullleri söküp içine 2 sıra şerit LED koydum. Daha hoş oldu :)
Baya iyi fikir, gerçi nasıl denk geldiyse 1997'den beri orjinal ampuller duruyor benimkinde. Hiç değiştiklerini hatırlamıyorum :)