Vectra b orjinal hoparlör takımı arıyorum

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi hayırlısı. Şimdiden kolay gelsin Ethem abi. Bende mi cdx alsam ne yeniden.

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yok, arkadaş muhtemelen şu anda daha hiç ses alamıyor o yüzden değerlerini bilmiyor :D (satarken audison anfimi söktüm çünkü)

Aracın üstündeki hoparlörler silver flute marka 6.5" wooferlar

şuradan alındılar:
https://www.madisoundspeakerstore.c.../silver-flute-w17rc38-04-ohm-6-1/2-wool-cone/

bir ton kargo parası verildi, 1 ay beklendi

orjinal hoparlör ile mukayese bile edilemeyecek kadar iyiler. Kapı litresi hesaplaması sonrası akustik modelleme yapılarak seçildiler.

Eski hazırladığım Hertz HSK165'li bir araca bindiğimde bunların ne kadar daha iyi olduğunu yine anladım.

edit:

Ha bu arada kapılara orjinalleri takamayadabilirsin abi, önce sökebiliyormusun bir bak, hoparlör yerlerini baya kurcaladım çünkü.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Yok, arkadaş muhtemelen şu anda daha hiç ses alamıyor o yüzden değerlerini bilmiyor :D (satarken audison anfimi söktüm çünkü)

Aracın üstündeki hoparlörler silver flute marka 6.5" wooferlar

şuradan alındılar:
https://www.madisoundspeakerstore.c.../silver-flute-w17rc38-04-ohm-6-1/2-wool-cone/

bir ton kargo parası verildi, 1 ay beklendi

orjinal hoparlör ile mukayese bile edilemeyecek kadar iyiler. Kapı litresi hesaplaması sonrası akustik modelleme yapılarak seçildiler.

Eski hazırladığım Hertz HSK165'li bir araca bindiğimde bunların ne kadar daha iyi olduğunu yine anladım.

edit:

Ha bu arada kapılara orjinalleri takamayadabilirsin abi, önce sökebiliyormusun bir bak, hoparlör yerlerini baya kurcaladım çünkü.

alperim amfiyi söktün kaldı öylece garipler :) orjinal hoparlör kablolarını kesmediysen sıkıntı yok . hallederim ben :)

alperuzi

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kablolarda sıkıntı olmaz da, bunlar orjinallerden 1-2cm daha geniş olduğu için hoparlör yerlerini de...

uyarladım...

diyelim

:) :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
kimsede yok galiba :)