Vectra B Motor Beyin Arizasi ?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arıza basit bir beyin arızası, beyinci yanınızda sadece beyine müdahale edecek. Beyinden değilse arıza düzelmez, düzelmezse de para vermezsiniz zaten. İyi bir esnaftır, arıza başka işe belirtir.

mdnone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gelismeler hakkinda size yarin veya cumartesi bilgi verecegim insallah.yardimlariniz icin tesekkur ederim tekrar..

saygilarimla

tanerr22

Kayıtlı Kullanıcı
04-Ağrı
Siteyi ziyaret et
Birader hiç tamiriyle falan uğraşma ben uğraştım bi beyin parası kadar tamirirne verdim çıkma yada sıfır parça tak ve kurtulllll

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arıza lambası oksijen sensörü diye tanımladıkları lamba mı acaba? bende de o yanıyor. sensörler çalışıyor fakat beyinden hata veriyo demişlerdi serviste. benzin pompası ile alası var mıdır acaba? çünkü benim araç benzin 20 lt altına indiğinde teklemede yapıyor yığılıyor sonra birden gazı alıyor... yardımcı olur musunuz?

memoli007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arıza lambası oksijen sensörü diye tanımladıkları lamba mı acaba? bende de o yanıyor. sensörler çalışıyor fakat beyinden hata veriyo demişlerdi serviste. benzin pompası ile alası var mıdır acaba? çünkü benim araç benzin 20 lt altına indiğinde teklemede yapıyor yığılıyor sonra birden gazı alıyor... yardımcı olur musunuz?

Senin arabanın 20 lt nin altında tekleme gaz kesme yapması bambaşka bi durum.
yakın zamanda benzin pompası değiştirdiysen eğer deponun içindeki geri dönüş borusunu takamamışlardır. benzin pompasının haznesi boşalır ve araba gaz keser sonra bi anda normal devam eder. kontrol ettirin.
yada depo bölgesine alttan darbe geldiyse pompayı yerinden çıkartmış olabilir.
tamamen benzin deposunun içinde sorununuz...

mustaferbil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pompo değişmedi hiç. alttan darbe olayını servise nasıl anlatabilirim. serviste baan direk pompa arızalanmıştır dediler. yenisinin fiyatı 700 tl civarı demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. bu alttan darbe olduğundan olmuşsa sorun çok bi masrafı var mıdır?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
pompo değişmedi hiç. alttan darbe olayını servise nasıl anlatabilirim. serviste baan direk pompa arızalanmıştır dediler. yenisinin fiyatı 700 tl civarı demişlerdi yanlış hatırlamıyorsam. bu alttan darbe olduğundan olmuşsa sorun çok bi masrafı var mıdır?

Opel parcaci dan temin edebilirsin 1/15 fiyatına. Bosch istersen 180-200tl civarı olması lazım. Muadil istersen 60tl civarıdır. Modelini söylemen gerekir, 2 tip çıkıyor uzun ve kısa olarak.

hodja

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 vectram var beyin arızası için 6 aydır araştırıyorum ve en sonunda Opel Erdemirin de tercih ettiği Topkapıda bir usta buldum. Erdemir ustanın adresini telefonunu falan vermiyor kimseye ben başka bir beyincinin tavsiyesi ile gittim. sadece OPEL beyinleri tamir ediyor. 1 sene garantili iş yapıyor. kesinlikle dürüstler ve samimiler. motor beyni daha önce işlem görmüş ve pek de iyi yapamamışler. bir daha tamir edersem sana yazık olur benim deiçime sinmez dedi ve çıkma bir tane aldı test etti beğenmedi ve ertesi gün hiç açılmamış temiz bir beyin buldu ve taktı. tamir etsem daha çok kazanırdım dedi. işçilik olarak da 100 tl aldı. beyin için 550 tl ödedim. kesinlikle tavsiye ederim. bir de onu arayın derim.

memoli007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Sen kocaelide değilmisin gel bana yardımcı olayım. pompa değişmez değişse bile 60 70 lira bişey ama önemli olan gözünle gör arızayı ...

Not: Servis ismi forum kuralları gereği Moderatör tarafından kaldırılmıştır.