Vectra b mercekli far

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey arkadaş farklı bir far istiyor neden bu kadar zorladınız satmak için anlamadım... orjinal far her zaman iyidir nasıl bir mantık... ben açıklamasını yaptım orjinal farların mercekleri ufak olduğundan ve küçüklüğünden dolayı çabuk kirlendiğini söleyim öle çok performanslı farlar değiller... bu yan sanayi farlarda xenonlar için yapılmadığından dolayı xenon takıldığında mercekli hellalar gibi aydınlatmaz ama genede orjinal vectra b xenonlarından daha iyi aydınlatır... orjinal farın avantajı dediğiniz gibi teki kırıldığında bulması mümkün...
ayrıca kurtuluş bey aradığınz farların çoğunlukla 2 markası bulunuyor... junyan ve sonar bunlarında tasarımları biraz farklı... aradaki farkı gerçekde görüp almanızı tavsiye ederim...

diyelim ki kırıldı hadi bakalım bulalım bi tane
ben 2 yıldır bakıyorum çak fazla üzerine düsmedim ama hiçte görmedim bence orjinalide tek bulmak zor

kboran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben taktım benimkiside 98 çokta güzel oluyor. xenonda var çok güzel oldu çok mennunum

evet benim istediğimde böyle bir şey nasıl taktırdın ve işlemleri nasıl anlatabilirmisin ? marka ve fiyat nasıl ? nerden temin ettin vs. :)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
orjinali heryerde var. yeterki doğru yerde ara.
tek olarak ankara yıldız sanayide çok var. fakat trabzonu bilemem.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim. peki sizce sonar mı yoksa junyan mı?
ben sonar kullanıyorum.. bu arada eğer bu yan sanayi sonar veya junyan alacaksan arabanın modeline göre olanını almanı tavsiye ederim. arabanın modeline göre ne dmek dersen 96-99 vectra ile 99-01 vectraların farları farklıdır. belki tam olarak oturur yerine ama soketler farklıdır. eğer arabana göre olanı alırsan ufak tefek düzeltme işlemleri ile uğraşmamış olursun...

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Bu farlar B2 ler için, senin araç B1 olduğundan farlar yerine tam oturmayacaktır.

abi benimkiside b1 canavar gibi oluyor valla ama alıken 96-01 olanı alman lazım. hiçte bir sorun yok suda almıyor ( su alıyor diyenlere duyrulur). xenonda var. resimdende bellidir çirkin mi olmuş?

kboran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi benimkiside b1 canavar gibi oluyor valla ama alıken 96-01 olanı alman lazım. hiçte bir sorun yok suda almıyor ( su alıyor diyenlere duyrulur). xenonda var. resimdende bellidir çirkin mi olmuş?

valla süper olmuş maşallah yok zaten senin farları gördüm aha aynen bu dedim :)

kboran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sonar kullanıyorum.. bu arada eğer bu yan sanayi sonar veya junyan alacaksan arabanın modeline göre olanını almanı tavsiye ederim. arabanın modeline göre ne dmek dersen 96-99 vectra ile 99-01 vectraların farları farklıdır. belki tam olarak oturur yerine ama soketler farklıdır. eğer arabana göre olanı alırsan ufak tefek düzeltme işlemleri ile uğraşmamış olursun...

Valla sahibinden bitane buldum sonar marka diyor. Sanırım orijial değil ama alacak gibiyim.onda da 96-99 arası diyor.

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşım senin su almıyor dediğin farı biz ecde saç kurutma makinasıyla açıyoruz orjinal farı fırında açamadık kime ne anlatıyorsun sen

ayrıca kimse kimseye zorla bişey satamaz alternatifler vardır konuşulur isteğe göre değerlendirilir kardeşimizle bildiklerimizi paylaştık senin farların su alıyormuş ya da almıyormuş bu beni pekte enterese etmez güle güle kullan Allah kaza bela vermesin..

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
white veccy .. aynen arkadaşım, allah kaza bela vermesin bazen bildiklerimizi paylaşmakta yanlış anlaşılıyor. saygılar..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla sahibinden bitane buldum sonar marka diyor. Sanırım orijial değil ama alacak gibiyim.onda da 96-99 arası diyor.

bunların sahtesi olmaz çünkü zaten 2. kalite yan sanayi bunlar. eline aldığında öle buram buram kalite kokan mallar değil... ama genede güzeller iş yapıorlar...