Vectra b mercekli far

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem abinin orjinal cdx farlarını tavsiye ederim kardeşim sana kaskon varsa işletirsin Herhangi bişey olsa bile sıfırını alırsın bu linkte verdiğin far kaskoyada ilenmiyor ayrıca orjinal farların silikonları katalizör+poliüretan malzemesinden yapılır yani herhangi biryerinde çatlak vs. olmadığı sürece su almaz buhar yapmaz bu senin dediğin piyasada satılan angel diye tabir edilen mercekli farları normal siyah cam silikonu ile birleştiriyorlar yani 2 gün sonra buhar yapmaya başlar su alır vs vs. bunun örnekleri daha önce çok kez yaşandı
boşuna para verme onlara orginal her zaman daha iyidir
saygılar..

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence orjinal farlardan daha iyidir. orjinal farların merceği ufak olduğu için çok fazla performans bekleme... bu farlarda içine su alma gibi ufak nedenler almamak komik olur... eğer orjinal silikonunu beğenmezsen bir kat da sen silikon çekersin su geçirmez o zaman... benimkinin ben içini açtım angellerini çıkardım(güzel durmadığını düşündüğüm için) sonra kapattım. kendim kapattığım halde hiçbir su alma, buhar vs birşey yok... xenonla performansı orjinal xenonlardan güzel ama genede hellanın büyük mercekleri gibi değil...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben orjinal farları taktım çok memnunum .bu farların kirlisi , aynası bozuk olanı ve merceği bozuk olanı tabiki güzel aydınlatmaz. benim farlardaki xenon kit 6000 k ben çok memnunum. ve ayrıca şunu unutmyın. orjinal far her zaman daha iyidir.
benim satıştaki farlarımın da bu temizlikte ve bu fiyata bulunması çok zordur. aksesuar olarak söylediğiniz farları takabilirsiniz. güzelde olabilir fakat ufak bir kaza yapsanız farı tek bulamazsınız. yada kaskodan alamazsınız. orjinal farları kaskodan da alırsınız. tek olarakta bulabilirsiniz. tabi herşey zevk meselesi.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ayrıca white veccy arkadaşımızında söylediklerini bence dinleyin. bildiğim kadarı ile arkadaş, bursa farbada far imalatında çalışıyor.hepimizden daha iyi obilir diye düşünüyorum.

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey arkadaş farklı bir far istiyor neden bu kadar zorladınız satmak için anlamadım... orjinal far her zaman iyidir nasıl bir mantık... ben açıklamasını yaptım orjinal farların mercekleri ufak olduğundan ve küçüklüğünden dolayı çabuk kirlendiğini söleyim öle çok performanslı farlar değiller... bu yan sanayi farlarda xenonlar için yapılmadığından dolayı xenon takıldığında mercekli hellalar gibi aydınlatmaz ama genede orjinal vectra b xenonlarından daha iyi aydınlatır... orjinal farın avantajı dediğiniz gibi teki kırıldığında bulması mümkün...
ayrıca kurtuluş bey aradığınz farların çoğunlukla 2 markası bulunuyor... junyan ve sonar bunlarında tasarımları biraz farklı... aradaki farkı gerçekde görüp almanızı tavsiye ederim...

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
arkadaşım satmak için zorlamıyorum. isteyen alır isteyen almaz ben sadece orjinal orjinaldir diyorum. bu benim düşüncem. isteyen istediğini alır. saygılar....

kboran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ethem bey arkadaş farklı bir far istiyor neden bu kadar zorladınız satmak için anlamadım... orjinal far her zaman iyidir nasıl bir mantık... ben açıklamasını yaptım orjinal farların mercekleri ufak olduğundan ve küçüklüğünden dolayı çabuk kirlendiğini söleyim öle çok performanslı farlar değiller... bu yan sanayi farlarda xenonlar için yapılmadığından dolayı xenon takıldığında mercekli hellalar gibi aydınlatmaz ama genede orjinal vectra b xenonlarından daha iyi aydınlatır... orjinal farın avantajı dediğiniz gibi teki kırıldığında bulması mümkün...
ayrıca kurtuluş bey aradığınz farların çoğunlukla 2 markası bulunuyor... junyan ve sonar bunlarında tasarımları biraz farklı... aradaki farkı gerçekde görüp almanızı tavsiye ederim...

teşekkür ederim. peki sizce sonar mı yoksa junyan mı?