vectra b ler kaç km gider (:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
97 senesinden buyana araç bizde sıfır almıstık babam sürüyor aracı,şantiye aracı yerinde durmuyor anlıyacan tr de gitmedik yer kalmadı desem yeridir.Sorunu yok ama 2 hafta araç bende kaldı nasıl surduysem sanjuman elimde kaldı sanjumanı değişti,babam çok sakin ve dikkatli sürer onunda etkisi çok ve uzun yol aracı toplasan 50 bin km sehir içnde geçmemiştir.

sefti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araba 202 binde gayet i yi durumda maşallah bakımını yaptırdıktan sonra 1 milyona kadar garanti veriyorlar

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede motor olarak çok sağlamlar. Zaten eski motorlar yeni motorlara göre daha uzun ömürlü çünkü, çok fazla kasmadın aracın stok halinde alacağı mak. gücü yüklüyorlardı araca. 136hp yeni 2.0l motorlar için küçük bir rakam mesela. Bakımını yap tamam. Ama bakımını yapmazsanız, dayanabilecek bir motoru yok diyebilirim.

weSti555

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
96 model 2.0 vectra B kasa aralık 2006 da 450.000 km'deydi motoruna hiç el degmemiş sorunsuz kullanıyor sahibi çok memnun

SANCAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler için teşekkürler

M

muson

Bilgi Girilmemiş
ben merak ettim aracın km si en fazla kim.
yani şu anda kmsi en yüksek kimin ki acaba
öyle 500 bin km de abi dese o arabayı kim alır ki

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gerçekten konuşulanlar çok ciddi rakamlar am opelin sağlamlığını düşününce neden olmasın

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yürüyeninin bakımına yaptır gider sanırım 1 milyon.. ama diğer şase ve iç mekan için bişe diyemiyeceğim...

sefti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araba opel vectra 1997 model 204 binde 200 bakımı yaptıran varmı neleri değiştirmek gerekiyor bu konu hakkında bana bilgi verirseniz sevinirim