Vectra B kilometreyi nasıl düşürebiliriz?

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Yazık yeminle sonra ikinci el araç alırken bin kere düşünmek gerek böyle sahtekarlıklar yapana kadar aracımın km bu alırsanız demek zor mu?

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
birileri bunun gibileri çoğaltıp piyasaya sürüyo bence. [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] nadir abi geçen siteden uzaklaştırdıgın arkadas bu yine yolla istersen yetmemiş

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
birileri bunun gibileri çoğaltıp piyasaya sürüyo bence. [MENTION=30869]ndipi[/MENTION] nadir abi geçen siteden uzaklaştırdıgın arkadas bu yine yolla istersen yetmemiş

Ben burada olduğum sürece bunlara bu site için km yaptırmadan direk perte ayırmaya devam edeceğim.

efsane0672

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç km düşürmek SUÇTUR Şayet servisde yada araç muayene istasyonunda araç km.düşürüldüğü ortaya çıkar ve alıcı nsizi bu yüzden dava ederse nitelikli dolandırıcılık suçundan mahkum olursunuz. DİKKAT

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lan nasıl bir insan olduk biz yaw.... çok doğal bir şeymiş gibi direk böyle bir soru sorulabiliyor... kul hakkı denen şey var bunun hesabını siz nasıl vereceksiniz onu merak ediyorum... ben öyle km si düşürülmüş bir araç almıştım arakdan sövmekten bıkmadım hala söverim...böyle birsey yapınca sizinde söveniniz epey olacaktır... ama buda normal sizce dimi...neyse yaww polemiğe gerek yok... yazık...

prolab

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hiçkimse bişey bilmiyomu şimdi kimse, bi kişi bile merak etmedimi ? eğer bulursam o chazı yurtdışından getirecem alcam km düşürcem sattcam kimse bişey bilmiyor nasılsa sağolun kafama yattı bu iş.

Okumuyon herhalde. Herkes kınıyor seni, inşallah düşüremezsin diyoruz...
Bende İNŞALLAH DÜŞÜREMEZSİN diyorum...

Son düzenleme:

mustafa07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hemen banlamışsınız huyuna suyuna gidip opel garage a yönlendirip polislere teslim etmek lazımdı