vectra b kaza - cikma parca

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cok yakin bir arkadasim vectrasiyla talihsiz bir kaza yasadi. cikma sag kapi ariyoruz. varsa yan sanayi on sag camurlukta olabilir. en azindan duzeltmekle ugrasmayiz. tesekkurler. arac 2001 model. sponsorlarimizdan fiyatlarimizi aldik. daha ucuza mal edebilirmiyiz diye arayisa girdik cikma olarak belki bulabiliriz diye. varsa cevresinde bilen goren yakin zamanda ulasirsa sevinirim.

AlicanNalbat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar cok yakin bir arkadasim vectrasiyla talihsiz bir kaza yasadi. cikma sag kapi ariyoruz. varsa yan sanayi on sag camurlukta olabilir. en azindan duzeltmekle ugrasmayiz. tesekkurler. arac 2001 model. sponsorlarimizdan fiyatlarimizi aldik. daha ucuza mal edebilirmiyiz diye arayisa girdik cikma olarak belki bulabiliriz diye. varsa cevresinde bilen goren yakin zamanda ulasirsa sevinirim.

ankarada yıldız sanayide bir opel servisi var adamlar ankaranın en büyük opel cıkmacısı fiyatlarıda uygun diye biliyorum...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
can can opel var istanbulda bostancıda kesin vardır onlarda fiyatı nedir bilmiyorum istanbulda olsam sorardım.geçmiş olsun...