Vectra B kasa öneriniz ve chip

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ;

opel vecrta b kasalarda hangi modeli önerirsiniz gt cd cdx 2.0 arasında hangisi tercih ederdiniz .Son zamanlarda yaygınlaştı araçlara chip takılınca uygun oluyor mu şahsen ben orjinalini tutmayacağını düşünüyorum

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar ;

opel vecrta b kasalarda hangi modeli önerirsiniz gt cd cdx 2.0 arasında hangisi tercih ederdiniz .Son zamanlarda yaygınlaştı araçlara chip takılınca uygun oluyor mu şahsen ben orjinalini tutmayacağını düşünüyorum

chip taksanda atmosferik motordan pek bir verim alamazsın... kat iptali v.s. yaptırman gerekli sonra iyi bir yazılımlada 5-6 bg kazanırsın..güç istiyorsan temiz bir 2.5 cdx al yazılımla falan uğraşma

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ben 2.0 cdx kullanıyorum ve memnunum...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Emsallerinden daha hızlı olsun dersen: GT
Donanımı zengin olsun dersen: CDX
Fazlada gözüm yok ama neden olmasın dersen: CD
Az ve öz olsun dersen :GLS

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chip taksanda atmosferik motordan pek bir verim alamazsın... kat iptali v.s. yaptırman gerekli sonra iyi bir yazılımlada 5-6 bg kazanırsın..güç istiyorsan temiz bir 2.5 cdx al yazılımla falan uğraşma
hasan abi ben sana katılmıyorum. eğer temiz bir x20xev bulunabilirse deneyimli ellerde 170 hp'ye kadar güç alınabiliyor.
ben 2.0 cdx kullanıyorum ve memnunum...

aynen...

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan abi ben sana katılmıyorum. eğer temiz bir x20xev bulunabilirse deneyimli ellerde 170 hp'ye kadar güç alınabiliyor.

bahadır bence sadece yazılımla olacak iş değil :) başka modifikasyonlarda yapmak lazım o güçler için.. gerçi 2.0 için hiç böyle bir araştırma yapmadım ama 2.0 dti için yaptırmıştım yazılım + turboya işlem yaptırarak 25 bg civarı güç elde etmiştik ama tabi dedimya ben yine iddia etmeyeyim x20xev için mehmet gazihan en iyisini bilecek isim :) bir sormak lazım

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aynen...

önce temiz bir cdx bulun. gt eksantrik ve gt headers uygulayın. katalizörünü iptal ettirin. uygun da bir yazılım ile bahadırın dediği gibi 170-175 hp civarında güç elde edin...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sırasıyla

1) 2000 model 2.5 sport
2) 2000 veya 2001 model deri koltuk + sanrooflu SPORT ve GT görünümlü CDX
3) 1999 GT
4) 1996 ve üzeri CD

kara-şimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevaplarınız için teşekkür ederim bulunduğum ilde bir tanıdığın 1.6 megane takacaklar bakalım nasıl olacak