Vectra b Kapı Tutma kolu

pritt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Vectra B 2001 model aracıma kapı tutma kolu kırıldı.Uygun fiyatlı çıkmayı nereden bulabilirim. Çıkma parçalara sıfır ücreti istemeleri beni şaşırttı doğrusu.

akkocsukru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, öncelikle geçmiş olsun. Ankaradaysanız yıldız sanayi sitesinde Opel çıkma parça satan yerler var ben oradan alıyorum. Baya parça var özellikle güven Opel de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pritt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar, öncelikle geçmiş olsun. Ankaradaysanız yıldız sanayi sitesinde Opel çıkma parça satan yerler var ben oradan alıyorum. Baya parça var özellikle güven Opel de.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teşekkürler. Dün Ankara da bir kaç yeri aradım ama fiyat olarak sıfır ücreti istediler. Birde sizin dediğiniz yeri araştırayım.

akkocsukru

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler. Dün Ankara da bir kaç yeri aradım ama fiyat olarak sıfır ücreti istediler. Birde sizin dediğiniz yeri araştırayım.
Dediğim bölge hurdacılarla dolu çok rahat bulursunuz eminim. Geçen hafta rölanti ayarlayıcı aldım sıkıntı olmadı. Pazarlık yapmayı unutmayın ve bir kaç yer gezin derim. Örneğin bir yer sadece Rölanti zımbırtısına 200 derken bir yer gaz kelebeği falan hepsi 250 dedi.
Kolay gelsin