Vectra B için Teyp öneriniz?

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.Vectra B kasanın standart hoparlörlerinden max. verim alabileceğim, mümkünse pioneer marka teyp önerileriniz nelerdir? Teşekkürler..
:help:

tjet

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Bütçe ne kadar 170 ede var 1700 ede birde ne özellikler arıyorsun satılık alanında 5850 var 270 istiyorlar galiba iyidir bir bak istersen

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence butcen ne ıse 350 gıbı bır fıyat ayır kesınlıkle 6950 al derım gercekten harıkulade ses verıyor ayrı ekolızeır ayrı subwoofer ayarı var gercekten mukemmel ama arastırırsan daha ıyılerıde var

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence butcen ne ıse 350 gıbı bır fıyat ayır kesınlıkle 6950 al derım gercekten harıkulade ses verıyor ayrı ekolızeır ayrı subwoofer ayarı var gercekten mukemmel ama arastırırsan daha ıyılerıde var

Yorumun için saol.Dediğini bi inceliyim.
Zaten standart hoparlörleri kullandığımdan, çok yüksek özellikli birşeye gerek olmadığını düşünüyorum.
Bütçe olarak yaklaşık 300 ytl civarları uygun olur.Başka önerileri bekliyorum bu arada.:good:

TUNCEER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracıma Trident marka DVD+TV+ RDS RADYO özellikleri bulunan bir dvd player taktırdım. Ses çıkışı 65 watt opelin orjinal hoparlörleri ile çok uyum sağladı. Müthiş bir ses kalitesi var, senin bütçene çok uygun Nette taksitle bile alabilirsin, bir iki güne fotoğraf ekleyeceğim istersen bi bak fikir sahibi olursun

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Almışken marka olab bişey alın derım..Sonra teyp ım garantılıdı dıe garantı yollarında ömrunuz gecer..Pioneer 4050 yada 6050 olabılır.2008 urunlerıdır..

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Almışken marka olab bişey alın derım..Sonra teyp ım garantılıdı dıe garantı yollarında ömrunuz gecer..Pioneer 4050 yada 6050 olabılır.2008 urunlerıdır..
+1
arkadaşımda tirident marka teyp vardı aynı arzayı defalarca tekrarlardı servise gönderiyo 1.5 ayda anca geliyo.:D
teybi alalı 8 ay oldu 5 aynı servisde geçirdi en sonunda yenisini gönderdiler.

EvoEreN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ßahadır,Foruma Konu açmışsın ama Takip etmiyorsun..Burda senın ıcın çaba gösteriyoruz..

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aracıma Trident marka DVD+TV+ RDS RADYO özellikleri bulunan bir dvd player taktırdım. Ses çıkışı 65 watt opelin orjinal hoparlörleri ile çok uyum sağladı. Müthiş bir ses kalitesi var, senin bütçene çok uygun Nette taksitle bile alabilirsin, bir iki güne fotoğraf ekleyeceğim istersen bi bak fikir sahibi olursun

en kısa zamanada fotorafları bekliyoruz
çünkü bende düşünüyorum,en azından fikir sahibi oluruz;)

hakanaydın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede pıoneer deh6950 en iyisi