Vectra B için Hoparlör..

eRaGoN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba...
Vectra B aracım var. Arkadaki hoparlörler eskimiş artık sesi açtıkca bozuluyor sanırım patlamışlar tizlerde bişey yok ama değiştirmek istiyorum.. Kaliteli , iyi ses veren hoparlör alıcam ama hem aractakilerin ölçülerini bilmiyorum hemde hangisinin performansı iyidir anlamam.. Anfi falan bağlamıcam sadece Sony teyp var cdx-gt450 miydi neydi 4x52 W dı herhalde çıkışı...
Yardımcı olursanız sevinirim çünkü 40 tl yede var 250 tl yede var orta karar bişey arıyorum..

Şimdiden Teşekkürler...

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amfi olayına girsen compenent önerirdim ama senin işini görecek olan kolonlar pioneer de falan var arka kapılar 13 cm ön kapılar 16.5 cm çapındalar...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
aklınızda bulunsun önleri de değiştirecekseniz hop. arkasına mutlaka kasnak koydurmanız gerekiyor.ölçüleri tam hatırlıyamıyorum ama kalitelilerinden şöyle dört tane almanızı tavsiye ederim.(üç yollu olanlardan)

goldbergbrk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 yollu componenetler kapıya işlem gerektirir yada ön direklere polyester yapılıcak başka çözümü pek yok .3 yol ürünüde amplisiz sürmek olmaz ve elinizdeki teyipde 3 yol aktif cros olmassa verim alınmıyor pek. en iyisi orjinal yerlerine 2 takım hopörlör alıp geçmekdir malum amplide kullanılmıcak. hertzin kolonları sağlam pıoneerında var alt serileri onlara bakabilirsiniz.
hertz dcx sereisinin hopörlorleri war 80 tl felandı en son bilmiyorum şuan nekadar
pıoneerın tsg 1702 serisi olabilir
imkanınız varsa ileriyede yönelik olabilir en azındn 2 yollu rms değerleri az olan bir ürün alırsanız daha uzun soluklu olabilir
hertkz dsk 165 ler 2 takım 16 cm alırsınız 300 tlye bile gelmes kargo içinde bunu öneririm
arka kapılarada iç sacını az bişi kestinmi 16 cm oluyor denedik biz

mehmetbekler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim araçta önde ve arka kapıda pıoneer compenatlar var önlere 16 arkalar 13 cm iyi bi teyp ciye gidersen kendi hoparlör kasnagını kullanarak iyi bi işlem yapıyorlar benimkinden memnunum ben gayatde güsel ses veriyorlar anfiyede baglı istedigin orta sesi alabilirsin bunlarla