vectra b hakkında bazı sorular ..

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamın aleykum cumleten. kapıya bir opel çekerek aranıza katılmış bulunuyorum :) vebtra b aldım ama bazı eksiklerim var bana yardımcı olursanız sevinirim.. sıralıyorum

1)yol bilgisayarımın üst kısmında ölü pikseller var. bunu nasıl yapar/yaptırırım?
2)hoparlor patlak çıktı değiştireceğim ama ölcülerini bilmiyorum ön arka hoparlor ölçüleri nedir?
3)arabada orjınal teyibi yok ve direksiyon tusları faal değil. bu tusları kullanmam ıcın ne yapmam lazım? herhangi bir parça felan takabilir miyim?
4)sehırdısı 100 km de 7,7 litre lpg tüketimim var bu değer nasıl?

bi akıl verin bana arkadaslar

paroda

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARacınız hayırlı olsun....
1- tamir ediyorlar ama Tokat ta yaptırmanız zor... ya çıkma alacaksınız yada yeni... Facedeki vectra B türkiye gurubuna üye olun, orada satan oluyor.(200-250TL civarları)
2- önler 16 arkalar 13 ama normal alırsanız cama değer... ya üstündekinin plastik kısımlarını söküp uyduracaksınız ya da çıkma alacaksınız.. ben çıkma almıştım
3- bende eski aracımdan kalma orjinal CDR 500 ( tek CD calar ) var 150 TL ye satıyorum. Eğer üstündeki teyp için direksiyon kumandası çalışsın diyorsanız, eğer uyumlu ise araya 150 TL civarı bir aparat almanız gerekir.
4- uzun yolda sakin kullanırsanız bir çok 1.6 motor araçtan daha az yakar.. değerleriniz de çok iyi hiç ayarını bozmayın.
7500 ile 10 000 km arası düzenli bakıma sokun.. yaz, kış antifrizi eksik etmeyin.. opel ustası harici kimseye kurçalatmayın.. keyifle binersiniz.

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Serhat abi tesekkur ediyorum degerli mesajin icin allah razi olsun. Hoparlor buldum ikinci el kagit hoparlormus kalitesinin cok iyi oldugunu soyledi adam kendi takcak onu hallettim. Su yol bilgisayarinin ekraniyla direksiyon tuslarini haledersem sorun kalmiycak