vectra b gt performans sorunu

kanat44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 99 model 140000 km vectra gt aldım.Araç komple orjinal hiç el değmemiş fakat performansı hiç iyi değil özellikle kalkışları falan çok hantal baskı balata bujiler ateşleme bobini ve diğer bakımlarını yeni yaptırdım. ama araç yine hantal dün eksozcuya gittim eksozmu tıkalı diye eksozda sağlam ama üzerinde katalitik konvektör yokmuş. bundan olabilirmi yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

GkySrl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Performansı ne yönde iyi değil. Öncesinde daha atak bir araç kullandığınız için mi yoksa farklı nedenlerden dolayımı bunuda açıklarsanız daha çok yardımcı olunur.

kanat44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki kullandığım araç 1.6 102 bg golf 6 onun ivmelenmesi vectra gt çok iyiydi

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önceki kullandığım araç 1.6 102 bg golf 6 onun ivmelenmesi vectra gt çok iyiydi

Sen golf un tadını bunda kesinlikle bulamazsın. Benim araç 136 hp iken, 110 hp lik dizel c4 ile denedik, benim aracı tınlamıyordu bile.

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aracı biraz yüksek devirlerde kullanmak gerekir ancak senin aracında bi problem olabilir bendede 99 gt var bırak golfü kafa tutacak araba sayısı azdır benim ibrem 220-230 ları gösterirken o kafa tutmaya çalışan araçlar arkadan bir bir kaybolup gidiyor ara hızlanmalarda iyi olması için 1 vites düşürmen vede aracı sündürmek gerekir

kanat44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalitik konvektörün olmamasının bi etkisi olabilirmi

mendel50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katalitik konvektörün olmamasının bi etkisi olabilirmi
aksine katalitik konvertör açık ise daha iyi gider araba bendekinde iptal aracım gayet iyi yürüyor 0-100 km 9 sn çok rahat çıkıyor hatta iddialı kişilerin bir çoğunu mahçup eder , ben sana bişey söyleyim ordan bi başla istersen gaz teli yarım basıyor olabilir zaMANLA ayarı kaçıyor istesende tam gaz yapamıyorsun ,,, birisi içerden gaza sonuna kadar bassın sende gaz kelebeğinin üzerindeki gaz telini elinle yokla dipgaza kadar geliyormu ? orda sıkıntı çıkıyor yaşlı araçlarda

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
normal kullanımda hantal gibi gelebilir gaza abanınca tozu dumana katar stili bu o arabanın..