vectra b far anahtarı

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba.97 vectra b far anahtarının ışığı çok zayıf aydınlatıyor.(iç ışıklandırma)
far anahtarının kendi ampülü var mıdır?
araştırdığım kadarıyla olmadığını duydum.görüşlerinizi yazarsanız sevinirim.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumda birisi, o bolgedeki isiklandirmanin rengini degistirmisti. kirmizi yapmisti, demek ki led degisimi olabiliyor. sende guclendirebilirsin.
yalniz benim vectrada 97 ve o bolge sonuk duruyor biraz. bence orjinali bu, bozma derim.

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle merak ettiğim konu bu zaten.orjinal hali eğer sönükse problem değil.bende kendi kendine sönükleşeceğini sanmıyorum çünkü.ama örneğin içinde bulunan birkaç led varsa, ve bunlardan birisi yanmıyor ve sönüklük ondan mı acaba sorusu da aklıma takıldı.

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orda gormus oldugun butun sembollerı bır tek ampulle aydınlatmaya calıstıgı ıcın bıraz sonuk duruyor.

bahadir_01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.bende acaba bizim aracınkinde mi sönüklük var sadece diye düşünüyordum.demek tüm vectra b lerde durum aynı.;)

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orayi led yapmak cok zor istir.kendime yaptigim icin iyi biliyorum.icerde ust grubu aydinlatan 1 adet led ve alt anahtar grubunu aydinlatan 1 adette normal ampul var.ben hepsini iptal ederek yerlerine led dosedim.alan cok dar oldugu icin calismak nerdeyse imkansiz.gozlerim kör oluyordu nerdeyse.