Vectra b far anahtari yardim

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
benim far anaharınının ampülü patlak die sötük sadece bir ampülünü değiştirecektik. öyle led falan takma gibi bi becerimiz yok. ampülü değiştirdik fakat gösterge ışıklarnı kısıp yükselten ayar çalışmıyor. tam tutturamadık die 2-3 kere söktük taktık ama Ayar çarkı takılmış takılan metali aşağı yukarı yapıyor ama göstergede bir değişiklik olmuyor. ve bunları yaptıktan sonra devir saatinin oradaki aydınlatma gitti. şu an benim km paneli yarım aydınlanıyor. bana yardımcı alabilecek arakadaş varmı? anlıcanız elimize yüzümüze bulaştırdık. bunu yapanda bir elektirikçi :(

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
o çarkın birleştirdiği kablolar var ama şu an rengini hatırlamıyorum; o iki kabloyu bulup birleştirirseniz en aydınlık seviyede sürekli çalışır; yok ben düzelsin isterim derseniz düğmeyi dağıtıp düzgünce yeniden toplamanız ve o çarkı yerine getirmeniz lazım; bu arada led aydınlatma yaparsanız zaten bu yükseltip alçaltma olayı iptal olacak....

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Yarım kısık ama pot göstergeyi açıp kapıyormu.
Açıp kapıyor ama yeteri kadar açmıyor ise.
İlk dağıtığında çarkı yerinden çıkarmış isen. takarken ksık konumda takmış olabilirsin.
çarkı yıkarı kaydır yuvasından çıkararak biraz aşağıdan tekrar oturt muhtemelen sorunun hallolur.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
Yarım kısık ama pot göstergeyi açıp kapıyormu.
Açıp kapıyor ama yeteri kadar açmıyor ise.
İlk dağıtığında çarkı yerinden çıkarmış isen. takarken ksık konumda takmış olabilirsin.
çarkı yıkarı kaydır yuvasından çıkararak biraz aşağıdan tekrar oturt muhtemelen sorunun hallolur.

cengiz abi 2-3 kere söktü taktı elektrikçi. ama olmadı. çıkma bir anahtar aldım oda sissiz tiptendi. olmadı. hep en yüksekte çalşıyor. hiç kısılmıyor. bunu yaptıktan sonra gaz devir göstergesinin aydınlatmasıda yanmaz oldu onunla bir ilgisi var galiba. bakalım birde ben sökecem ya yaparım yada kırar atarım artık yenisini alırım. bakalım.:)