vectra b dti - golf tdi

KEMAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar iki araçtan birini almaya niyetim var..vectra (cd) ilk göz ağrım..7-8 sene kullandık..her zaman sevdiğim ve beğendiğim bir araç..golf (99-02) de tabiki volkswagen kalitesi olan bir araç.. + , - yönleriyle sizce ne yapmalıyım..ilginize teşekkürler şimdiden..

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle Vectra B , golf sonuçta bi segment aşağıda ve Vectranında konforu yol tutuşu kalitesi golften çok daha yukarıda bence Vectra B

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın dizel motorunu pek tavsiye etmem. DTI olanları. TDI gerçekten harika. kasa ve segment problem olmayacaksa golf diyorum..

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle golf!.. bence vectra dan daha sorunsuz bir araç!.. aynı zamanda TDİ ve DTİ teknolojileri farklı diye biliyorum!.. sonuçta aldığınız turo bir araç bence vw tercih edin!..

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dti'li vectradan uzak durmanızı tavsiye ederim.

KEMAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar..vectrayı her zaman severim ama benim de kafamı dti motor karıştırıyordu..golf hem biraz daha spor gibi ve tdi gerçekten daha sorunsuzmuş....inşallah niyetim golf ..tabii clioyu satıp parayı denkleştirmek lazım önce... saygılar..

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
astramı almadan önce 2001 model comfortline bir golf TDI vardı ancak araç 268 binde idi. Km'si yüksek diye almamıştım. şimdi pişmanım inanın.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bırazda sansınıza kalmıs dti alırısnız sorun yasamaya bılırsın ama bugun turbo bozan o kadar golf tdı varkı daha hava debımetresı(300 ytl) ve turbo yönlendırme valfı(180 ytl) arızasını saymıyorum bıle. ama bana soracak olursun tabıkı golf.