vectra b Direksiyon kutusu lastiği

admin.opelparcaci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.OpelParcaci.com
Selam. Direksiyon kutunuzda boşluk var ve ya yağ kaçağı var ise tornacı işi ve ya sıfır direksiyon kutusu. Direksiyon kutusunun dış gövde de boşluk var ise arkadaşın daha evvel gösterdiği resimde ki lastikleri tedarik etmelisiniz. Zannedersem c.tesi akşam bizi aramistiniz.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet sedat bey aramıştım sizi ben o parça hariç sizden diğer ön takım malzemelerini sipariş vereceğim.bizim site üyelerine özel kayıdınız vardı yolladım mailinize aktif ederseniz yarın yada salı parça siparişini vereceğim.Direksiyon kutumda yağ eksiltmem yok boşluk var orasını ustaya bırakacağım artık

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben alt takımlar komple yeniledim bazı parçaları ön poryalar dahil 215 tl parça 100 tl işcilik verdim ama arka tekerlerde filan yamukluk vardı onları filan komple düzelttiler ayrıntılı konu açacagım
direksion kutusundada sorun var dedi şimdilik idare eder kullan dedi onun ne kadara mal olacagını sordum 300 tl sıfırı gibi olur dedi

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü arkadaşlar.Muammer abinin elindeki lastikleri bana yolladı onları taktık araca kutunun bakımını yaparak işi çözdük.Muammer abinin yaptığı bu davranış beni çok mutlu etti çok sağolsun lastiği burda bulamamıştım iyi denk geldi.Aluçlar otomotivede teşekkür ederim temin ettiğimiz parçaları araca taktık araç 10 yaş gençleşti :) NOT:Bu lastikler direksiyon kutusunu şaseye sabitliyor ömrünü tamamlamış lastik direksiyon kutusunun gezmesine sebep oluyor bu problemi olan arkadaşlar öncelikle lastiklerine baksın.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BU forumu neden seviyorum???? işte bunun için :)

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorun çözüldü arkadaşlar.Muammer abinin elindeki lastikleri bana yolladı onları taktık araca kutunun bakımını yaparak işi çözdük.Muammer abinin yaptığı bu davranış beni çok mutlu etti çok sağolsun lastiği burda bulamamıştım iyi denk geldi.Aluçlar otomotivede teşekkür ederim temin ettiğimiz parçaları araca taktık araç 10 yaş gençleşti :) NOT:Bu lastikler direksiyon kutusunu şaseye sabitliyor ömrünü tamamlamış lastik direksiyon kutusunun gezmesine sebep oluyor bu problemi olan arkadaşlar öncelikle lastiklerine baksın.

Sorunun çözüldüğüne çok sevindim bülent sen de sağol,
ne demek elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım..