Vectra b direksiyon kolonu?

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın kalkışlarda ve düşük devirlerde direksiyonunda kasılmalar oluyor,simidi kasılma esnasında sağa,sola,yukarı,aşşağa kastırdığımda ses gidiyoi sevisde bi defa sorduğumda direksiyon kolonu bilyası gibi bişey demişlerdi bilgisi olan var mı? bi ara eksoz bilyası diye bi efsane vardı buda öyle bişey olmasın:maden:

bu arada bu mevzuyu cahtbox da da sordum bilen bilir...:rakir:

Son düzenleme:

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusundan olmasın benimde kalkışlarda filan tırrr diye titriyor direksiyon usta direksiyon kutusu dedi

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın kalkışlarda ve düşük devirlerde direksiyonunda kasılmalar oluyor,simidi kasılma esnasında sağa,sola,yukarı,aşşağa kastırdığımda ses gidiyoi sevisde bi defa sorduğumda direksiyon kolonu bilyası gibi bişey demişlerdi bilgisi olan var mı? bi ara eksoz bilyası diye bi efsane vardı buda öyle bişey olmasın:maden:

bu arada bu mevzuyu cahtbox da da sordum bilen bilir...:rakir:

....

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Ses içerden geliyorsa, ve direksiyona uygulanan basınç ile kesiyorsa, Mafsal ses yapıyordur. Vectra da biraz hastalıktır, sökerek pressletebilirsin, 1 sene civarı idare eder.

muammer yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ses içerden geliyorsa, ve direksiyona uygulanan basınç ile kesiyorsa, Mafsal ses yapıyordur. Vectra da biraz hastalıktır, sökerek pressletebilirsin, 1 sene civarı idare eder.

emre kardeş,
mafsalı söktürdüm o gevşeyen bölüme bant sardılar elektrik bandı ama kesmedi kimi kolondan dedi bilemiyorum bende kolonun şaseye olan bağlantısından şüpheleniyorum gevşemiş olabilir mi?oraya en kolay nasıl ulaşırım acaba ?
resimde görünen parça
114.jpg
resim selim abiden (semia) alıntıdır