Vectra B çalışmama sorunu

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B çalışmama sorunu - videolu

değerli abilerim ve saygıdeğer arkadaşlar;açıklayacagım durum az önce başladı tahminimce marş dinamosundan yapıyo pek önemli bişey değil gibi ama araba konusunda en ufak soruna kıl oldugum için sizlere danışmak istedim.
arabamı parkettim yarım saat kadar sonra eve gitmek üzere bindim marşa bastım ve marş dinamosundan yaptıgını düşündüğüm o sesi duydum.
eve geldiğimde bitane de video çektim marşa ilk bastıgımız anda çalışmayıp çıkan bu ses
marş dinamosundanmı yoksa başka bişey mi? (bahsettiğim 00-03 saniyeleri arasındaki ses)
video linki aşağıda

http://www.dailymotion.com/video/xnrm65_video0001_auto

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
marş motoru dişlisi

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu sorunu illa marş moturunu yenileyerekmi halledebilirim? söksek temizlesek nasıl olur bi bilgin varmı?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işten anlayan iyi bir elektrikçiye gitsen o daha iyi anlar aslında. söker bakar. eğer dişler aşınmışsa değişmesi gerekir. temizlenecek bir parça değil. ama dediğim gibi bizimki sadece yorum. belki sorun başka yerde, elektrikçiye göstermende fayda var.

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım sormak istedigim bişey daha var..bu sesi marş dinamosundan başka ne yapabilirki? daha önce başına böyle bi durum gelen kimse yok mu arkadaşlar

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır kardeşim marş dinamosu demiş doğru pislikten takılı kalıyor kısa anlık bir ustaya götür söksün temizlesin

efsane66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahadır kardeşim marş dinamosu demiş doğru pislikten takılı kalıyor kısa anlık bir ustaya götür söksün temizlesin
ilgin için teşekkürler abi.bugun götürecektim işten dolayı gidemedim ve aklıma takıldı net bi cevap alamadım rahatsız oldum ama yarın gidecez bakalım