vectra b (bilgisi olan yazsın) vecra b olanlarda yardımcı olabilir..

muratcan066

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectra b nin dışarı sıcaklığını ölçen müşiri bugün değiştirdim,yeni müşir taktım fakat yol bilgisayarında 5-10 dk izledim 4,00-4,5-5,00 şeklinde devam etti ve 6,0 dereceye kadar yükseldi ama yavaş yavaş..sonra acil işim olduğundan takip etmedim..benim sorum bu müşir dışarı sıcaklığını yol bilgisayarında anında gösterirmi yoksa bu şekilde kontak açıldıktan sonra yavaş yavaş yükselerekmi gösterir????????????.vectra b olan arkadaşlar bilirler sanırım..mesela sabah arabalarına bindiler dışarıdaki hava sıcaklığına bakacaklar..dışardaki sıcaklığı anında gösteriyormu?yoksa bir süre geçtikten sonramı gösteriyor?umarım anlatabildimm...cevap yazan arkadaşlara şimdiden teşekkürler....

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yukselmeler yavas yavas olur dususler yukselmeye gore daha hızlı olur. kitapcıkdada bu konuyla ilgili bilgi olması lazım.

ibrahim_delibas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıcaklık değşimleri yavaş yavaş ama 30 drece olan sıcaklığı 5-10 dereceden başlayarak yükseltmez kontağı açar açmaz sıcaklık değerini görmen lazım.. ani bi ısı değişimi olduğunda zaten ekran yanıp sönerek uyarı veriyo

ASLANYUREK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba. oncelikle kendinizi imza kisminda isim soyisim seklinde tanitmalisiniz.sorununuza gelince;ayni musirden bende aldim aracima 15 ytl ye ve takar takmaz degeri ekranimda gordum.aldiginiz musir bozuk olabilir.aldiginiz yer ile gorusurseniz yardimci olabilirler.kolay gelsin

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
müşürü takarsın anında ortam sıcaklığı kaç ise onu yazar yavaş yavaş çıkmaz derece