Vectra B Baskı balata

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar arabamı 3 ay önce alırken baskı balatanın fazla gitmeyeceğini söylemişlerdi.bir ara değiştiririm diye düşünüyordum.Ustam da yaza değiştiririz şimdilik kullan istersen demişti.Ancak 2 gün önce 3 araç konvoy halinde Kayseri'ye Beşiktaş maçını izlemeye gittik.2004 Focus'u olan bir arkadaş vardı ve özellikle rica etti "Hocam senin arabayı biliyoruz,lütfen yavaş git birbirimizi kaybetmeyelim" dedi.Aslında acayip havay girdim :) Ancak arabanın da kalabalık olmasının da etkisiyle ne yaptıysam araba gitmedi.Arkadaşlara çaktırmamaya çalıştım.İlk molada sorduklarında "siz yavaş git dediniz"dedim.Gidip gelene kadar işkence çektim resmen.Dün servise gittim ve durumu anlattım.Usta arabaya bindi ve inmesi bir oldu.Baskı balata tamamen bitmiş, yolda kalmadığına dua et dedi.Aslında çok canım sıkıldı.(olmadık bir anda masraf işte) Yarın arabana bindiğinde tanıyamayacaksın hiç canını sıkma diyerek kendi arabasıyla beni eve bıraktı ustam.(Bu arada kendi aracı da GT ve yolda uçurdu beni saolsun."İşte araban aynen böyle olacak" dedi :kop:) Şimdi sabırsızlıkla bekliyorum...

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hakket İİ Caktırmamısın Yosa Gt Falan Cok komik OLurdu gecmiş olsun
Az önce ustam aradı.Focus'u olan arkaşını bir ara sanayiye gelsin dedi :D
Çekişi,gidişi süper oldu dedi.Heyecanla bekliyorum...Dediğim gibi sırf bu baskı balata yüzünden GT zevkini alamıyordum.:mad:
Allah hiç birinizin baskı balatasına zeval vermesin arkadaşlar :D

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce ustam aradı.Focus'u olan arkaşını bir ara sanayiye gelsin dedi :D
Çekişi,gidişi süper oldu dedi.Heyecanla bekliyorum...Dediğim gibi sırf bu baskı balata yüzünden GT zevkini alamıyordum.:mad:
Allah hiç birinizin baskı balatasına zeval vermesin arkadaşlar :D

Otomatiktede tork konvertörüne+selenoidlere :kop:

opelsahibi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yenı balatan benımkıde degısıcek dık bır rampada durdugumda kaldırmak cok zor oluyor bıde dızel olunca sankı 30 ton yuku ceken kamyon hıssı verıyor

odabasalparslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun yenı balatan benımkıde degısıcek dık bır rampada durdugumda kaldırmak cok zor oluyor bıde dızel olunca sankı 30 ton yuku ceken kamyon hıssı verıyor
Kardeş mutlaka değştir.İnan bana her fırsatta arabayla gezmek ister oldum :)

vvasp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.gulumsese.com
Saolasın Hocam Bende Değiştirmek İstiyorum Yakında İşallah

kaya0362

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kafama takıldı dün Arabanın baskı balatasını değiştirdim oradan biyerden ayrılan parçadan yağ aktı komple boşaldı sonra ustaya bu ne yağı dedim boşalan yağdan koymayacakmısın dedim gerek yok dedi yağ ordan boşaldı ama usta yağ koymadı ne yağı bu lütfen yardım edin Araba vectra 1.6 gl