Vectra B aydınlatmalı güneşlik çifti

octinum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra B CD aracımın ışıklı güneşliklerinin makyaj ayna kapak tırnakları kırılmıştı. Ben de eBay'den Vauxhall parçası olarak bir çift aldım.

Sonradan eskileri tamir etmenin yolunu bulunca yenileri söküp tamir görenleri arabaya geri taktım. Bu güneşlikler eBay'den aldığım, tamir görmemiş olanlar. Tavana montaj ayağında ilanda fotoğrafını göreceğiniz ufak bir kırık dışında sorunu ve gördüğü tamirat yok. Işıkları sorunsuz çalışıyor. Tamamen fazlalık olduğundan satıyorum. Bebek geldi çalışma odam balkona indirgendi. :)

Kırık-çatlak-patlak eski Vectra B güneşlikleriniz yerine takabilir veya Corsa gibi bir aracınıza ekleyebilirsiniz. Karşılık klipsleri satılık değil, kendi aracınızdakileri kullanacaksınız. Basitçe iki vidayı söküp, tavan kartonundan sarkan ışık kablolarını bağlıyor ve aynı vidalarla geri takıyorsunuz. Aracınızda güneşlik makyaj aynası aydınlatması yoksa kablo çekmeniz gerekebilir.

Forumda 100'den fazla mesajı olan üyeye fiyatım çifti için 80 TL. Malum ikinci el satış sitesinde ilan yayına girince resimler için ilan linkini paylaşacağım. İlanda 100TL. Başka ilanlarda 200TL. :D

Düzenleme: İlan yayına girdi:
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...ynali-guneslik-cift-fiyatidir-295178273/detay

Son düzenleme: