Vectra B Aracıma Headers Uygulaması

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımın uzun süredir egsoz manifoldu çatlaktı benzin kokusu ses ve performans düşüklüğü gibi sorunlar başta rahatsız etmiyordu ama hergün olunca sıkıcı hale gelmeye başladı... Pek çok yerden fiyat soruşturdum abuk sabuk rakamlar bile veren özel servisler vardi neyse içlerinde en makul fiyat verene yaptırdım... Şimdilik memnun kaldım fotoğrafları sizinle paylaşmak istedim... Aracı sanayiye bıraktığım için foto imkanım ancak alırken oldu o yüzden üst kapağı takılı çekebildim...

Uploaded with ImageShack.us

Alttaki fotoyu aracın altından çektim...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun ,Bu headers sıfırmı ? yoksa tamir mi ettirdiniz ?

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım üzerinde orjinal manifold vardı çatlak... Sanayiciye headersı sordum bunların toptancıları oluyormuş arayıp sipariş verdi sıfır kullanılmamış takılmadan önce görme imkanım oldu dökme değil çelik sanırım bi o kadarda ağırdı...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım üzerinde orjinal manifold vardı çatlak... Sanayiciye headersı sordum bunların toptancıları oluyormuş arayıp sipariş verdi sıfır kullanılmamış takılmadan önce görme imkanım oldu dökme değil çelik sanırım bi o kadarda ağırdı...

Hmmm , peki bana da lazım , ben çatlağı kaynak yaptırdım ama tekrar catlayabilir , bu nedenle mahsuru yoksa kaça aldığınızı ve aldığınız yerin telefonu v.b varsa bana bildirebilirmisiniz.

Lawrence

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size yardımcı olmak isterim tabiki ama aracı Denizlide yaptırdım... Headers ve gerekli contalar 220 tl + 80 tl de işçilik ile olayı bitirdim... Dediğim gibi çok saçma rakamlar aldım 600 tl orjinalini takacak dolandırıcılar özel servis bile buldum... Orjinalide 300 tl olur dedi takan yer keyif senin dedi bende bunu tercih ettim... Gerekli olursa tamircinin telini netten gönderebilirim...

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Size yardımcı olmak isterim tabiki ama aracı Denizlide yaptırdım... Headers ve gerekli contalar 220 tl + 80 tl de işçilik ile olayı bitirdim... Dediğim gibi çok saçma rakamlar aldım 600 tl orjinalini takacak dolandırıcılar özel servis bile buldum... Orjinalide 300 tl olur dedi takan yer keyif senin dedi bende bunu tercih ettim... Gerekli olursa tamircinin telini netten gönderebilirim...

Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim, size özel mesaj atıyorum.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özel mesaj attım ancak cevap gelmedi, mümkünse buraya yazarmısınız telefonu...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim aracimda da catlak var galiba ustalar oyle demisti zaten kronik gibi bir seymis.
Performansa yonelik bir urunmudur.yoksa sadece standartin yerini mi doldurdu.
Headers la egzost manifoldun farki nedir.Siz bu farklari gordunuzmu